Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 грудня, 01:09:11

В 208 виборчому окрузі обговорили програми кандидатів

21.08.2012   14:11Агенцiя

Другий регіональний круглий стіл з представленням аналізу передвиборчих програм кандидатів-мажоритарників, які балотуються на Чернігіщині відбувся 20 серпня в м. Бахмач.

Цього разу громадські експерти досліджували програми кандидатів по 208 виборчому округу (до складу якого, нагадаємо, входять Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району.)

Відповідний аналіз був проведений Чернігівською громадською організацією “Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” на основі офіційних передвиборчих програм партій та кандидатів.

Участь в круглому столі взяли представники політичних партій, кандидати та їх представники, громадські організації, засоби масової інформації.

Тож, за оцінками громадських експертів, у кандидатів переважно домінують констатація проблем та перелік заходів, які вони вважають за потрібне вжити. Лише в одного з 15 кандидатів - самовисуванця Михайла Голиці вказано терміни реалізації заходів. Лише у одного кандидата - кандидата від КПУ Сергія Михна вказані джерела покриття витрат на реалізацію вказаних дій і джерела вирішення озвучених проблем.

Найбільшу кількість задекларованих позицій містить програма кандидата від Партії Наталії Королевської - “Україна - Вперед!” Олександра Пухкала, які є найменш деталізованими з точки зору змістовного наповнення, часових та ресурсних рамок.

Найбільша прив’язка до місцевої проблематики поряд з деталізацією описання присутня в програмах самовисуванців Михайла Голиці та Секели Руслана та кандидата від партії “Україна Майбутнього” Олександра Панькова.

Додамо, що напередодні подібний круглий стіл відбувся в центрі 207 виборчого округу-місті Корюківка, а незабаром такі ж презентації програм кандидатів-мажоритарників відбудуться і в інших центрах виборчих округів Чернігівщини.

ЧОЦ "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини