Чернігівські спостерігачі ОПОРИ зафіксували близько сотні агітаційних плакатів на території двох округів у невідведених для агітації місцях
15 червня на вулицях Чернігова з'явилися плакати формату А3 з написами: «ЗеПрезидент», «ПП Слуга народу», «Кінець епохи жадібності», «Олег Скварський».
Спостерігачі ОПОРИ нарахували близько сотні агітаційних матеріалів потенційного кандидата в народні депутати України.
Плакати розміщені на стовпах електромереж, опорах білбордів, стінах будинків, зупинок, а також на стендах, відведених для політичної агітації на шести вулицях Чернігова (територія 205 і 206 територіальних округів): Жабинського, Дніпровській, Івана Мазепи, Московській, Рокоссовського та проспекті Перемоги.
Спостерігачи ОПОРИ викликали поліцію та написали заяву, що такі дії можуть містити ознаки порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів. А відповідно до ст. 152 КУпАП можуть тягнути за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.