Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 09:21:14

Микитась увійшов у 10-ку найефективніших народних депутатів України

13.06.2019   18:29Агенцiя

Максим Микитась увійшов у 10-ку народних депутатів, що найефективніше працюють на округах. За кількістю коштів, залучених для вирішення проблем громадян, він посідає 7 місце у Верховній Раді.

Причому він досяг таких успіхів, не будучи членом провладних партій - БПП чи «Народного Фронту».

Максим Микитась у цьому році залучив 51,4 млн грн субвенцій на розвиток свого 206 округу на Чернігівщині. Це один з кращих показників серед депутатів Верховної Ради. Такі дані оприлюднив громадський рух «Чесно».

Діяльність депутата спрямована на підвищення якості життя людей, створення більш комфортних умов у містах і селах. Максим Микитась постійно залучає кошти на допомогу дітям, людям з особливими потребами, воїнам, що захищають країну на Сході. Його робота на Чернігівщині дозволяє добиватися системних змін.

Як відомо, отримання регіонами субвенцій на соціально-економічний розвиток великою мірою залежить від ініціативності народних депутатів. Уряд спрямовує кошти за їхніми запитами.

За сприяння депутатауже втілено цілу низку проектів з ремонту доріг і зупинок, освітлення вулиць, благоустрою парків і відпочинкових зон. Довготривалою програмою Микитася став ремонт під’їздів житлових будинків. На цей напрям депутат уже «вибив» в уряду 3 млн грн. Стільки ж само – нареконструкцію скверів у районі Масани Чернігова.
З його ініціативи постійно ведеться ремонт і будівництво амбулаторій та освітніх закладів, оздоровлення дітей у таборах. Системну допомогу отримують школи. Зокрема, виділено 4,5 млн грн на закупівлю мультимедійного обладнання й комп’ютерної техніки для шкіл області.

Депутат налаштований і надалі добиватися якісних змін в інтересах краю.

Зокрема, в Іванівці Чернігівського району під його особистим контролем триває будівництво Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу). У чернігівському житловому масиві на Шерстянці будується міні-стадіон.

Активно працюючи в окрузі, який включає Ріпкинський і Чернігівський райони, Максим Микитась має досить високу підтримку. За даними ЗМІ, його нинішній рейтинг переважає 40%. Якщо він балотуватиметься на нинішніх парламентських виборах – усвоєму окрузіне матиме серйозних конкурентів.

Не дивно, що проти нього вже почали працювати бруднимиметодами. Так, 11 червня ЦВК зареєструвала кандидатом по виборчому округу №206 повного тезку чинного нардепа. Технологія висування «клонів» добре відома. Вона дозволяє дезорієнтувати виборців лідера перегонів, які помилково віддадуть голос за його однофамільця.

Очевидно, що в разі обрання нової людини темп змін буде втрачено. Адже новий депутат буде змушений вивчати проблеми округу з нуля. До того ж, він не матиме досвіду залучення коштів від уряду та приватних інвесторів, тому проблеми людей можуть лишитися не вирішеними.


Андрій Бажай, pr

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини