Міський голова Ніжина Анатолій Лінник прозвітував перед громадою про роботу за 2018 рік
Відповідно до ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування" міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою.
Традиційне щорічне звітування міського голови Анатолія Лінника перед громадою відбулось 28 травня. На відкритій зустрічі, яка відбулась в залі засідань міської ради, мова йшла про підсумки роботи за 2018 рік.
На захід були запрошені керівники та представники трудових колективів підприємств, установ та організацій міста різних форм власності, члени громадської ради, ради підприємців, молодіжної ради, громадськість міста та ЗМІ.
Звіт складався з тематичних розділів, зокрема:вступна частина, бюджетна сфера, охорона здоров’я, розвиток економіки міста, інвестиційна діяльність, комунальне господарство і транспорт, культура та ін. Особливу увагу Анатолій Валерійович звернув на співпрацю міжнародного рівня та залучення інвестицій на роботу комунальних підприємств та формування бюджету на 2019 рік.
За допомогою слайдів міський голова продемонстрував не лише здійснену роботу за минулий рік, а й оприлюднив нагальні завдання, зокрема, з проведення реконструкції освітлення міста, забезпечивши при цьому освітлення всіх вулиць та доріг з використанням сучасних енергозберігаючих технологій, говорив про громадські проекти, інвестиційну політику, молодіжну політику, спортивні здобутки наших спортсменів на різних рівня тощо.
Під час доповіді Анатолій Валерійович подякував підприємцям міста, які долучаються до розвитку громади та народному депутату України Олександру Кодолі, який також зробив вагомий внесок у розвиток спортивної інфраструктури. Відмітив співпрацю депутатського корпусу і виконкому міської ради, завдяки конструктивній співпраці з якими вдається реалізувати заплановане.
Після презентації звіту громадяни отримували відповіді на поставлені запитання та мали змогу звернутися з проханнями і пропозиціями до очільника міста. Серед поставлених питань до міського голови були про громадський транспорт, закриття поштових відділень, освітлення вулиць, робота пунктів сімейної медицини, співпраця з ветеранською організаціє, робота ЖЕКів, тощо. Всі запитання та пропозиції протокольно зафіксовані та будуть враховані в подальшій роботі.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.