У Чернігівській міській раді створено депутатську групу "За Чернігів!"
Депутати Чернігівської міської ради з різних фракцій створили міжфракційну групу «За Чернігів!». Відповідну заяву на сесії міської ради сьогодні, 30 травня, оголосила голова цієї депутатської групи Наталія Хольченкова («Наш край»).
До групи, окрім Наталії Хольченкової, увійшли ще 4 депутати: Сергій Кирієнко (позафракційний), Регіна Гусак (БПП "Солідарність"), Вікторія Овчаренко («Наш край»), В’ячеслав Летута (БПП "Солідарність").
У заяві йдеться про загрозу політизації виборчого процесу Чернігові. Що, у свою чергу, може нанести шкоду місту та зруйнувати стабільну роботу міської ради. Лідери політичних сил та політтехнологи можуть вдаватися до спроб використовувати втому числі, депутатів місцевих рад, щоб заробити дешевих політичних балів на виборах.
«Ми вважаємо, що злагоджена робота міського голови Владислава Атрошенка, депутатського корпусу та всіх структур міської влади показали свій результат у Чернігові. За останні 3,5 роки наше місто демонструє чи не найкращі темпи розвитку в усій країні, якщо порівнювати ресурси та можливості, а також нерівномірну відносно інших обласних центрів підтримку чернігівських проектів з державного бюджету. Ми не хочемо, щоб цю стабільну роботу було зруйновано, тому вирішили об’єднатись у міжфракційну групу, яка відкрита для приєднання всіх депутатів, хто виступає за:
- Розвиток нашого міста;
- Пріоритет міських питань;
- Продовження розпочатих проектів з відродження Чернігова;
- Конструктивну підтримку роботи міського голови;
- Недопущення політизації роботи міської ради та впливу партій на депутатський корпус Чернігівської міської ради», - йдеться у заяві депутатів.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.