Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 16:18:07

Лідери жіночого руху Європи зібралися у Чернігові

22.05.2019   09:21Агенцiя

Асамблея Європейського Бюро Міжнародної Ради Жінок проходить цими днями у Києві та Чернігові.

Така Асамблея проводиться у різних країнах, наприклад, минулого року - у Лондоні, у приміщенні британського Парламенту.

Організація Асамблеї в Україні пов’язана зі 100-річчям створення Національної Ради жінок України та 20-річчям відновлення цієї громадської організації.

Лідерів жіночого руху на Чернігівщині вітали заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

- Гендерна рівність має стати правилом суспільного життя в Україні, - наголосила Наталія Романова. - Ми бачимо, як успішно керують жінки багатьма європейськими країнами і переконані, що українки можуть додати і мудрості, і досвіду до світового жіночого руху.

У ході Асамблеї громадські активістки обговорюють чимало важливих питань. Серед них - сучасні виклики гендерної політики в Україні, актуалізація участі жінок у прийнятті рішень, у тому числі й через протидію домашньому насильству, державна політика, кращі практики та механізми подолання перешкод, підвищення рівня представництва жінок у демократичних процесах, інші.

Як засвідчило дослідження, проведене в рамках програми ПРООН у сфері демократичного врядування, наша область - у числі лідерів з представництва жінок в органах влади. У Чернігівській обласній раді їх найбільше в Україні — 21,9%. І все одно цього недостатньо, адже законодавча квота, що передбачає 30% жінок у органах влади, не витримана.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини