Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 13:51:28

На Чернігівщині припиняється трансляція телепрограм Суспільного мовлення в аналоговому форматі

21.05.2019   15:34Агенцiя

У Чернігівській області з 21 травня Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення припинить ефірні трансляції телеканалів Суспільного мовлення («UA: Перший», «UA: Чернігів») в аналоговому форматі.

За інформацією Чернігівської філії Концерну РРТ, таке рішення ухвалене на підставі звернення Національної суспільної телерадіокомпанії України, яка 17 травня повідомила про відмову від аналогового телемовлення у Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

Досі канали  «UA: Перший» та «UA: Чернігів» продовжували транслюватися в аналоговому форматі у прикордонних районах Чернігівщини з передавальних станцій у Чернігові, Корюківці, Новгороді-Сіверському та Холмах.

Ефірне мовлення інших телеканалів в аналоговому стандарті, так само як трансляція передач цифрового ефірного телебачення (DVB-T2), здійснюватиметься без змін.

Нагадуємо, що кінцева дата відключення ефірного аналогового мовлення для телеканалів на територіях, які межують з Російською Федерацією, — 31 грудня 2019 року.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини