Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 08:38:35

Делегація найбільших дистриб’юторів картопляного крохмалю в Китайській Народній Республіці відвідала Чернігівщину

07.05.2019   09:28Агенцiя

6 травня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов зустрілися з членами делегації Китайської Народної Республіки, які цими днями перебувають в Україні.

Основною метою робочого візиту найбільших дистриб'юторів КНР є вивчення можливостей інвестування та експорту картопляного крохмалю на ринки Південно-Східної Азії.

Привітавши гостей Чернігово-Сіверської землі, Валентин Мельничук поінформував про соціально-економічну ситуацію в регіоні, значний потенціал нашого краю та можливості розширення співпраці. За словами керівника, свого часу Чернігівщина була великим виробником картоплі та й зараз в області працює добре знане в нашій державі та за її межами підприємство – науково-виробниче об'єднання «Чернігівеліткартопля», яке серед іншого займається виведенням крахмаловмістних сортів картоплі.

В свою чергу голова делегації найбільших дистриб'юторів картопляного крохмалю в КНР, директор компанії «Hangzhou Wantz Іmport & Export Сo., Ltd» Ренфу Жао (Mr. Renfo Zhao) повідомив, що члени делегації сьогодні вже ознайомилися з роботою одного з найбільших підприємств в Україні по виробництву картопляного крохмалю та крохмалепродуктів – заводом «Вимал».

За словами підприємця, вони готові до взаємовигідної довгострокової cпівпpaцi з місцевими господарствами, що спеціалізуються на вирощуванні картоплі, для яких буде створено ринок збуту і тим самим забезпечено безперебійне постачання сировини. Представники китайської сторони цікавилися особливостями українського законодавства та процедурою інвестування.

Учасники зустрічі висловили впевненість, що озвучені ініціативи можуть стати потужним поштовхом для подальшого розвитку картоплярства, а також зміцнення двосторонніх зв'язків між Україною та КНР.

Під час обговорення перспектив та етапів реалізації інвестиційного проекту перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук наголосив на тому, що обласний представницький орган відкритий до діалогу і сприятиме налагодженню двостороннього співробітництва і взаємовигідної співпраці із китайською стороною для втіленню у життя важливих для розвитку Чернігівщини проектів, інформував Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression