Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 22:12:04

В Чернігові зіпсували білборд Петра Порошенка

17.04.2019   07:49Агенцiя

15 квітня спостерігачі ОПОРИ зафіксували пошкоджений білборд із зображенням кандидата на пост Президента Петра Порошенка. Рекламний щит з написом «21 квітня! Вирішальний вибір», розташований в Чернігові поблизу зупинки громадського транспорту «вул. Алексєєва» біля річки Стрижень. Невідомі розмалювали його білою фарбою.


На білборді, замовником якого вказано Петра Порошенка, поставлено знак рівності між його зображенням та профілем Володимира Путіна, який також пошкоджений фарбою. 

Довірена особа кандидата на пост Президента України Петра Порошенка по 205 виборчому округу Андрій Жидкий в коментарі ОПОРІ зазначив, що «можливо, стосовно даного інциденту буде написана заява до поліції за фактом хуліганства».

Координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області Наталія Висіканець нагадує, що згідно з ч.1 ст.8 Закону України «Про рекламу»  забороняється: вміщувати зображення  фізичної  особи  або використовувати її ім'я без  письмової  згоди  цієї  особи.

«Також відповідно до  ч.1 ст.308 Цивільного Кодексу України  «фотографія, інші художні твори, на яких зображено фізичну особу, можуть бути публічно показані, відтворені, розповсюджені лише за згодою цієї особи.» Під сумнівом залишається надання такої згоди особою», -  зауважила Наталія Висіканець.

Нагадаємо, що подібні випадки пошкодження рекламних щитів також зафіксовані на Полтавщині та Дніпропетровщині.


Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини