Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 16:35:46

В центрі уваги влади – соціальний захист ветеранів та людей з особливими потребами

08.08.2012   15:25

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко сьогодні під час вручення ключів від 5 легкових автомобілів з ручним керуванням інвалідам, що перебувають на обліку в головному управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

«Сьогоднішня подія – яскраве підтвердження втілення соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в нашій області, але це – лише один з невеличких кроків по виконанню комплексної програми по захисту соціально незахищених верств населення та людей з особливими потребами», - підкреслив керівник області.

Він також висловив сподівання, що такі довгоочікувані засоби пересування допоможуть інвалідам долати труднощі сьогодення, наповнять життя новими відчуттями та подіями.

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29

Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.

На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46

На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.

12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19

День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини