Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 04:20:01

Розглянуто пропозиції до Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік

07.03.2019   10:31Агенцiя

6 березня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Згідно з попереднім переліком, на 2019 рік що передбачено фінансування низки робіт для здійснення природоохоронних заходів на суму 24 мільйони гривень.

Серед основних напрямків використання коштів – знешкодження небезпечних відходів, облаштування сміттєзвалищ, реконструкція очисних споруд, благоустрій природних джерел та криниць області тощо.

Після обговорення та внесення низки уточнень, члени робочої групи прийняли рішення рекомендувати дані пропозиції для розгляду на засіданнях постійних комісій обласної ради. Остаточно ж затвердити перелік видатків мають депутати на черговій сесії.


Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини