Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 07:31:09

208 округ: самовисуванець Данько і екс-соціаліст Тандура?

08.08.2012   12:52

Вибори стають все цікавішими. Особливо з моменту офіційного старту кампанії. У списках партій з’являються невідомі, цікаві, а інколи несподівані особистості: спортсмени, письменники, митці, телеведучі, бізнесмени, безробітні.

Але ще більше здивування викликають кандидати-мажоритарники: само висуванці та підтримані партією. Наприклад, 3 серпня 2012 року ЦВК зареєструвала самовисуванцем депутата Чернігівської обласної ради, фракції Партії регіонів, Данька Григорія Володимировича. В короткій довідці йдеться про те, що Григорій Володимирович безпартійний та балотується сам по собі, без підтримки будь-якої політичної сили. При цьому в обласну раду Григорій Данько пройшов як мажоритарник від Партії регіонів і досі на сайті обласної ради є цьому підтвердження. І жодних заяв про вихід із лав Партії регіонів не було.

Одним із конкурентів пана Данька по 208 округу буде Володимир Тандура. Саме його і підтримує Партія регіонів як кандидата-мажоритарника. Володимир Миколайович є також депутатом обласної ради, але обирався до неї у 2010 році за списками Соціалістичної партії, хоча у даних ЦВК за 2010 рік написано “безпартійний”. І знову ж таки заяв про вступ до владної партії від пана Тандури не було.

Тож виникає питання кого Партія регіонів буде підтримувати на 208 окрузі: Володимира Тандуру чи Григорія Данька?
 

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.