Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 січня, 20:12:05

Чернігівських виборців найбільше хвилює питання грошей, медицини, доріг та ЖКГ

07.08.2012   13:36Агенцiя

Виборці 206 округу хочуть знати як кандидати в народні депутати будуть підвищувати зарплати та пенсії, вирішувати проблеми з безробіттям та якістю медичних послуг, також виборців хвилює питання доріг та стан ЖКГ.

Такі дані назвали 7 серпня громадські експерти під час презентації соціологічного дослідження за результатами опитування громадської думки жителів одномандатного виборчого округу №206 (Новозаводський район міста Чернігова, Чернігівський та Ріпкінський райони. ).

Метою дослідження було виявлення тих проблем, на вирішення яких чекають чернігівці напередодні виборчої кампанії.

Тож, згідно дослідження, п’ятьма основними проблемами, які б респонденти хотіли бачити у передвиборчій програмі кандидата чи партії, за яких збираються проголосувати, є: підвищення зарплат та пенсій (23,9%), подолання безробіття (22,5%), забезпечення ліками та медикаментами (14,9%), ремонт доріг (8,1%), вирішення проблем ЖКГ (6,5%).

Дане дослідження поводилося в рамках спільного проекту “Парламентські вибори, як шанс для розв’язання місцевих проблем Чернігівського регіону”, який реалізовує громадська організація “Чернігівський освітній центр “Ініціатива” в партнерстві з “Поліським фондом міжнародних і регіональних досліджень” та за підтримки Фонду “Східна Європа.

Тож голови цих громадських організацій – Павло Пущенко та Геннадій Максак, звернулися до всіх партій та кандидатів, які будуть змагатися за голоси виборців в 206 окрузі, розкрити в передвиборчих матеріалах своє бачення вирішення п’яти озвучених найголовніших проблем округу.

Як відомо, 206 округ є ареною чи не найбільш затятої боротьби. Тут вже активно змагаються заступник губернатора Станіслав Прокопенко і колишній голова Чернігівської ОДА, бізнесмен Владислав Атрошенко. Також від об’єднаної опозиції “Батьківщина” в окрузі працює Володимир Поліщук, від Народної партії Олександр Кириченко, від УДАРУ Олена Попова.

Надалі громадські організації проведуть порівняльний аналіз передвиборчих програм цих та інших кандидатів та представлять на суд виборцям дані, які ж програми містять відповіді на питання, як, за які кошти і коли кандидати збираються вирішити проблеми, а які програми є просто набором популістських гасел.

Організатори проведення дослідження впевнені, що тільки разом з громадськістю, враховуючи громадські думку, майбутня діяльність в парламенті депутатів від Чернігівщини.

Експертний клуб "Чиста політика"

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса 13:50

Місто Чернігів зацікавлене у тому, щоби до ремонту будівлі колишнього кінотеатру Щорса (нині це Чернігівський обласний молодіжний центр) приступили вже в 2020 році, а не відтерміновували мінімум на один рік. Про це говорилося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 21 січня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:39

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи 13:09

Селяни з наближених до станції Крути сіл погрожують акціями протестів, першу з яких вони запланували провести під час урочистих заходів, що відбудуться 29-го січня.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури 12:51

18 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Шістдесят дев’ять юних філологів, знавців російської мови області зібралися у колегіумі № 11 аби продемонструвати свої знання.

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю 12:38

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів 20 січня нараду зі своїми заступниками Андрієм Подорваном та Олександром Савченком з приводу впровадження електронного обліку деревини у лісогосподарських підприємствах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини