Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 21:45:26

Що робити коли порушують Ваші права?

06.08.2012   14:22Агенцiя

Як часто ви за браком часу чи коштів відмовлялись відстоювати свої права? Скільки разів ви потребували та не отримували юридичну консультацію? Чи можливо і зараз Вам є що сказати юристу.

Громадська організація М’АРТ займається випадками порушення прав людини. До нас звертаюся люди з усієї Чернігівської області . Інколи через барк коштів люди не мають змоги відстояти свої права, інколи через відсутність компетенції і пасивність з боку влади, інколи через віддаленість від судів та юридичних інстанцій.

Наша громадська організація звернула увагу, що найчастіше звертаються люди, які проживають на межі бідності, так як консультації в приймальні є безкоштовними. Нам би хотілось не просто підвищити правову освіту громадян, а й запобігти майбутнім подібним проявам найбільш поширених проблем. Для цього ми створюємо Інтернет сторінку “Ваші запитання юристу “m-art.org.ua, де кожен користувач Інтернету зможе задати питання і отримати на нього відповідь.

Також вже почала своє функціонування виїзна громадська приймальна, її метою є надання правових консультацій по всій Чернігівський області, для людей які немають змоги приїхати в обласний центр. Виїзди здійснюватимуться по п’ятницям до листопада 2012, детальніший графік ви можете переглянути на сайт організації, або за телефоном (0462) 77-41-10.

Постійно працюватиме громадська приймальна в офісі М’АРТ за адресою м. Чернігів прт. Миру 21 а, офіс 68.

Також планується видати довідник з найбільш поширеними проблемами і відповідями на наих. Довідник буде поширено по області. Громадська організація М’АРТ консультує, але якщо справа є дуже серйозною, або в ній йдеться про суттєве систематичне порушення – то можливий подальший супровід справи, або допомога в плануванні громадської кампанії.

Якщо ваші права порушено – не зволікайте, звертайтесь до нашої громадської приймальні, можливо ваша справа вирішить цілу низку системних порушень.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.