Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 09:22:36

​Набирає обертів скандал навколо оренди/приватизації комунального підприємства "Ліки України" Чернігівської обласної ради. ДОКУМЕНТ

18.02.2019   20:32Агенцiя

Заява Територіального форуму профспілкових організацій у Чернігівській області та Чернігівської обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки "Трудящі".​З 2016 року незалежні профспілки Чернігівської області, об’єднані Територіальним форумом профспілкових організацій Чернігівської області, Чернігівська обласна організація Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі» десятки разів звертались до депутатів та структур Чернігівської обласної ради, зокрема, до голови І. Вдовенка (БПП), його заступників В Мельничука («Наш край»), А. Дідура (Аграрна партія), до керівників депутатських фракцій БЮТ та Радикальної партії стосовно масштабних порушень на підприємствах, які перебували у сфері відповідальності управління комунального майна Чернігівської обласної ради. Тобто, з часу, коли депутати довірились Буніну А. Ю.

​Були тривалі акції протесту, численні судові процеси, викликані незаконними звільненнями в комунальних підприємствах Чернігівської обласної ради: «Чернігівоблагроліс», «Діловий центр», «Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації» тощо. Відбувались відкриті акції протесту не лише з боку незалежних профспілок, а й громадських організацій, нагадаємо спроби фактично ліквідувати «Просвіту», забравши у неї право на оренду!

​Тепер депутати ПРОКИНУЛИСЬ. Але дуже цікаво. Наприклад, фракція Політичної партії «Наш край», до речі, входить Мельничук В., вбачають в діях Буніна А. ознаки шахрайства (?!) та відкликають підписи під редакцією Положення про управління комунального майна ЧОР від 28 березня 2018 року. Тобто, саме Положення, яке, начебто, дало змогу піти на порушення статей 23 – 29, 78 - 781 Господарського кодексу України, інших нормативних актів. У такому ж дусі виступають і представники Аграрної партії.

​Шановні депутати - «краяни» і «аграрії»! Зверніть увагу в «Новій редакції» Положення УКМ Чернігівської обласної ради 2016 року, яку ви повертаєте, вимагаючи припинити дію редакції Положення УКМ Чернігівської обласної ради від 28 березня 2018 року, шляхом відзиву голосів, пункт 2.3., по суті, є ідентичним пункту 2.3. в редакції від 28 березня 2018 року: «Забезпечення надходжень до обласного бюджету коштів за рахунок передачі в оренду та відчуження майна комунальної власності області».
​Те, що так звану «оренду» комунального підприємства «Ліки України» намагались проштовхнути у липні, жовтні через сесії обласної ради, є цілком логічним шляхом.

​Протизаконним же, на нашу думку, є саме грубе порушення посадовими особами управління комунального майна Чернігівської обласної ради та зацікавленими особами комунального підприємства «Ліки України» Чернігівської обласної ради порядку, передбаченого антикорупційним законодавством; статтями 8 – 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна, нормами Кримінального кодексу України.

​Відповідно, на місці депутатів обласної ради варто, на нашу думку, звернутись на вулицю Князя Чорного, 9, звідки профспілкам регулярно відписувались, або до поліції, НАЗК, НАБУ та за списком. А насамперед, нарешті, ухвалити рішення про відповідність Буніна А. займаній посаді та звільнити його, дотримуючись чинного законодавства.


З повагою

Голова Територіального форуму
незалежних профспілок Чернігівської
області​ С. М. Павленко

Від імені Чернігівської обласної
організації Всеукраїнської незалежної
профспілки «Трудящі»
заступник Голови​ О. В. Кухарук

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.