Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 жовтня, 08:38:19

​Набирає обертів скандал навколо оренди/приватизації комунального підприємства "Ліки України" Чернігівської обласної ради. ДОКУМЕНТ

18.02.2019   20:32Агенцiя

Заява Територіального форуму профспілкових організацій у Чернігівській області та Чернігівської обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки "Трудящі".​З 2016 року незалежні профспілки Чернігівської області, об’єднані Територіальним форумом профспілкових організацій Чернігівської області, Чернігівська обласна організація Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі» десятки разів звертались до депутатів та структур Чернігівської обласної ради, зокрема, до голови І. Вдовенка (БПП), його заступників В Мельничука («Наш край»), А. Дідура (Аграрна партія), до керівників депутатських фракцій БЮТ та Радикальної партії стосовно масштабних порушень на підприємствах, які перебували у сфері відповідальності управління комунального майна Чернігівської обласної ради. Тобто, з часу, коли депутати довірились Буніну А. Ю.

​Були тривалі акції протесту, численні судові процеси, викликані незаконними звільненнями в комунальних підприємствах Чернігівської обласної ради: «Чернігівоблагроліс», «Діловий центр», «Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації» тощо. Відбувались відкриті акції протесту не лише з боку незалежних профспілок, а й громадських організацій, нагадаємо спроби фактично ліквідувати «Просвіту», забравши у неї право на оренду!

​Тепер депутати ПРОКИНУЛИСЬ. Але дуже цікаво. Наприклад, фракція Політичної партії «Наш край», до речі, входить Мельничук В., вбачають в діях Буніна А. ознаки шахрайства (?!) та відкликають підписи під редакцією Положення про управління комунального майна ЧОР від 28 березня 2018 року. Тобто, саме Положення, яке, начебто, дало змогу піти на порушення статей 23 – 29, 78 - 781 Господарського кодексу України, інших нормативних актів. У такому ж дусі виступають і представники Аграрної партії.

​Шановні депутати - «краяни» і «аграрії»! Зверніть увагу в «Новій редакції» Положення УКМ Чернігівської обласної ради 2016 року, яку ви повертаєте, вимагаючи припинити дію редакції Положення УКМ Чернігівської обласної ради від 28 березня 2018 року, шляхом відзиву голосів, пункт 2.3., по суті, є ідентичним пункту 2.3. в редакції від 28 березня 2018 року: «Забезпечення надходжень до обласного бюджету коштів за рахунок передачі в оренду та відчуження майна комунальної власності області».
​Те, що так звану «оренду» комунального підприємства «Ліки України» намагались проштовхнути у липні, жовтні через сесії обласної ради, є цілком логічним шляхом.

​Протизаконним же, на нашу думку, є саме грубе порушення посадовими особами управління комунального майна Чернігівської обласної ради та зацікавленими особами комунального підприємства «Ліки України» Чернігівської обласної ради порядку, передбаченого антикорупційним законодавством; статтями 8 – 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна, нормами Кримінального кодексу України.

​Відповідно, на місці депутатів обласної ради варто, на нашу думку, звернутись на вулицю Князя Чорного, 9, звідки профспілкам регулярно відписувались, або до поліції, НАЗК, НАБУ та за списком. А насамперед, нарешті, ухвалити рішення про відповідність Буніна А. займаній посаді та звільнити його, дотримуючись чинного законодавства.


З повагою

Голова Територіального форуму
незалежних профспілок Чернігівської
області​ С. М. Павленко

Від імені Чернігівської обласної
організації Всеукраїнської незалежної
профспілки «Трудящі»
заступник Голови​ О. В. Кухарук

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проведуть переоблік неприватизованих квартир

У Чернігові проведуть переоблік неприватизованих квартир 08:34

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження "Про ведення обліку багатоквартирних будинків та житлових приміщень".

Привітали представників харчової галузі

Привітали представників харчової галузі 08:18

Щороку у третю неділю жовтня в Україні своє професійне свято відзначають працівники харчової промисловості.

Дайджест новин Фонду соціального страхування України

Дайджест новин Фонду соціального страхування України 08:08

Чернігівський монітор, спільно з управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, запустили щотижневий інформаційний дайджест новин Фонду, в якому мова буде йти про зміни в законодавстві, обслуговуванні страхувальників та застрахованих осіб Чернігівщини та інші новини.

Білорус намагався дати хабар прикордоннику

Білорус намагався дати хабар прикордоннику 08:04

На в’їзд до України в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» на вантажному автомобілі «MAN» прибув 52-річний громадянин Білорусі.

Поза увагою прокурорів не залишилося питання дотримання безпечних умов під час дозвілля дітей

Поза увагою прокурорів не залишилося питання дотримання безпечних умов під час дозвілля дітей 07:59

Встановлено, що на території населених пунктів Бахмацького, Прилуцького та Талалаївського районів знаходяться дитячі ігрові майданчики загального користування загальною вартістю майже 400 тис грн.