За чиєю командою діяли поліціянти?
Державне бюро розслідувань зайнялось фактом перешкоджання діяльності народного депутатаУкраїни.
Відповідне кримінальне провадження за ознаками карного правопорушення, передбаченого статтею 351 Кримінального кодексу України, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 6-го лютого.
Перешкоджання діяльності виразилось в умисному невжитті заходів до невідомих осіб працівниками Чернігівського відділу поліції впродовж тривалого часу, що призвело до порушення роботи громадської приймальні народного депутата України.Що це: вплив поліції на виборчий процес?
Нагадаємо, що 5 лютого до приймальні одного з нардепів увірвались невідомі чоловік і жінка, згодом відвідувачі приймальні впізнали в них людей, яких пов’язують із партією ВО «Батьківщина».
У цей час у приміщенні були відвідувачі, волонтери та члени громадської організації. Своїми діями «тітушки» від «Батьківщини»заважали діяльності приймальні, членамГО і присутнім.Крім того, жінка безпідставно заявила, що в приймальні «коїться злочин», вимагала терміново надати доступ до приміщень офісу. Під таким вигаданим звинуваченням вонавикликала до приймальні поліцію, що на кілька годин паралізувало нормальну роботу офісу. Прохання присутніх не проводити відеозйомку жінка грубо ігнорувала, а також не відреагувала на прохання залишити приміщення.
Проте відвідувачів, волонтерів, а також представників громадськоїорганізації й приймальні нардепа обурила поведінка правоохоронців. У присутніх склалося враження, що поліція у зговорі з «тітушкою» і, по суті, є безпосереднім виконавцем політичної провокації.У зв’язку з чим одразу виникло два запитання: за чиєю командою діяли поліціянти? І чому правоохоронці намагаються втрутитися у виборчий процес?
PR
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression