Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 15:12:53

На Чернігівщині народники боротимуться за два округи – 206 та 209

03.08.2012   12:36Агенцiя

31 липня делегати від Народної Партії усіх регіонів України взяли участь у роботі ХІІ-го партійного з’їзду,

на якому було затверджено виборчу Платформу народників і прийнято рішення про висунення кандидатів у народні депутати України на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року в мажоритарних округах.

У своєму виступі Голова політичної сили Володимира Литвина висловив власну точку зору щодо цьогорічної виборчої кампанії, її специфіки, ходу, реалій та можливих наслідків. Він також зазначив, що кампанія матиме надто жорсткий хід і, звертаючись до однопартійців, закликав всіх об’єднати зусилля у плідній співпраці на підтримку своїх колег-кандидатів і побажав останнім упевненості у своїх силах, віри в себе та в свою перемогу.

Cеред 69 кандидатів, які увійшли до списку кандидатів від Народної Партії в одномандатних виборчих округах на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, за перемогу змагатимуться і представники Чернігівського регіону: Олександр Кириченко (округ №206), Ігор Пучка (округ №209).

В інтерв’ю для Чернігівського обласного телебачення Олександр Кириченко зазначив, що народників чекає напружена робота в округах. Його колега Ігор Пучка висловив сподівання, що попри всі складнощі, які виникнуть в ході цієї кампанії, народники на належному рівні представлятимуть свою політичну силу, а їхня рутинна робота буде визнана людьми.

За інформацією прес-служби ЧОО Народної Партії

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.