На Чернігівщині ОПОРА зафіксувала білборд кандидата Садового без вихідних даних та звернулася до поліції
15 січня спостерігачі ОПОРИ у Чернігівські області викликали поліцію та склали дві заяви, одна з яких щодо порушення правил передвиборної агітації з боку кандидата на пост Президента Андрія Садового. Білборд розміщений у Чернігові по вулиці 77-ї Гвардійської Дивізії поблизу зупинки громадського транспорту «Ялівщина».

Іншу заяву представники ОПОРИ склали із переліком місцезнаходжень в обласному центрі низки рекламних щитів з подібними порушеннями, без вихідних даних.
На жодному з них немає інформації про установу, що здійснила друк, даних про тираж та про осіб, відповідальних за випуск, як того вимагає частина 3 статті 59 Закону «Про вибори Президента України».
За словами координаторки спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області Наталії Висіканець:
«Ми викликали поліцію і склали дві заяви із детальним інформуванням правоохоронців про ймовірні ознаки порушення Закону. Надалі відстежуватимемо роботу з документами, починаючи від внесення їх до Єдиного реєстру досудових розслідувань і до оприлюднення результатів».
Наступного дня речниця Чернігівського міського відділу поліції Юлія Ковтун прокоментувала звернення ОПОРИ:
«До нас надійшло повідомлення про те, що рекламні борди одного з кандидатів в Президенти надруковані без вихідних даних. Поліція перевіряє цю інформацію. Якщо це справді так, ми будемо звертатися до власників та замовників бордів. За виготовлення та розповсюдження таких матеріалів передбачена відповідальність: згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення максимальний штраф за виготовлення становить 1190 гривень, за розповсюдження - 510 гривень».
Наталія Висіканець, координаторка спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: