Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 19:05:51

Адміністративні послуги зосередяться в одному підрозділі

02.08.2012   10:23

На розширеній нараді Чернігівський міський голова Олександр Соколов представив начальника управління адміністративних послуг міської ради Миколу Овсяника.

Новий підрозділ створений з метою виконання вимог діючого законодавства України, запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг та забезпечення можливості організації отримання жителям міста та області усіх або найбільш поширених адміністративних послуг, які надаються місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в одному приміщенні, удосконалення взаємодії виконавчих органів міської ради, місцевих дозвільних органів, посадових та службових осіб цих органів у сфері організації надання адміністративних послуг.

Овсяник Микола Костянтинович народився 14 лютого 1961 року в селі Карпилівка Козелецького району Чернігівської області.

Має повну вищу освіту, у 1982 році закінчив Київський торгівельно-економічний інститут за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності", у 2008 році – Національну академію державного управління при Президентові України, магістр управління суспільним розвитком.

Має загальний трудовий стаж понад 30 років, із них досвід роботи на керівних посадах – понад 25 років, працював заступником директора виробничо-комерційного підприємства "Будсервіс", заступником керівника секретаріату з фінансово-економічних та юридичних питань Ради з питань територій пріоритетного розвитку в Чернігівській області (безпосередньо займався роботою, пов'язаною з розвитком підприємництва в регіоні). У 2003 році призначений на посаду голови представництва Держпідприємництва України з питань регуляторної політики та підприємництва у Чернігівській області.

З 2008 по 2010 роки очолював Городнянську райдержадміністрацію.

До призначення на посаду працював радником Чернігівського міського голови.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини