Чернігів долучився до Національної туристичної ініціативи
28 жовтня у Ялті представники більш як 60-ти міст та містечок України підписали Угоду про співпрацю у реалізації загальноукраїнської програми “Національна туристична ініціатива”. Підписання угоди відбулося в рамках Першої загальнонаціональної конференції керівників органів місцевого самоврядування курортних та туристичних центрів України “Гостинне місто”.
Ініціаторами укладення такого документу стали Асоціація міст України, Рада з питань туризму і курортів та Український союз промисловців і підприємців.
Метою угоди є створення конкурентноздатного українського туристичного продукту і стійкого іміджу України, як туристичної держави в цілому. Чернігів став одним із перших та найактивніших міст, що підтримав ініціативу, адже наразі вкрай важливо розвивати туристичний потенціал міста.
Від Чернігівської міської ради угоду підписала заступник міського голови Анна Романова. За її словами, Чернігів отримає багато можливостей завдяки співпраці з іншими туристичними українськими містами. Наприклад, розміщення реклами Чернігова у столиці та в інших містах-партнерах. “Так, іноземний турист, який приїхав до Києва, може, побачивши рекламу Чернігова, завітати і до нас”, – вважає заступник міського голови.
Також у роботі конференції в Ялті взяли участь представники готельного бізнесу, з якими було проведено переговори щодо можливості відкриття готелів відомих брендів у Чернігові. А. Романова запевняє, що вже найближчим часом вони можуть відвідати наше місто, аби визначитися з намірами.
За повідомленням управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації