Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 липня, 08:24:59

Чернігівщина: протягом тижня 8 з 9 газет розмістили матеріали з ознаками "джинси"

10.12.2018   08:19Агенцiя

Вісім з дев’яти обласних та міських щотижневих видань Чернігівщини у період з 1 по 6 грудня розмістили матеріали, які мають ознаки замовності. Про це свідчить моніторинг видань представниками ОПОРИ в області.

Найбільша кількість статей (6) розміщена в газетах «Деснянка» та «Вісник Ч»,  по одній - в «Чернігівщині» та «»Деснянській правді». Загалом вийшло 27 іміджевих текстів з 30 фотографіями.  Частина матеріалів позначена рубриками, які редакції визначають як «проплачені» або зауважують, що «не завжди поділяють точки зору авторів публікацій».

Лідером за кількістю публікацій, значна частина з яких стосувалась кадрових призначень в області та наданню Томосу для Української церкви, став Петро Порошенко (15).

Один матеріал з ознаками «чорного піару» стосовно Анатолія Гриценка розмістила газета «Весть» («Полковник, який пересидів війну на дачі…»)

Найбільше негативних матеріалів (3) стосувалось Юлії Тимошенко.  До того ж, саме на них ґрунтувалась позитивна реклама Сергій Капліна («Тимошенко помилилась в розрахунках» та «Не дай бог, з моїм сином буде щось не так, ти з Юлькою ляжеш».)

Чотири та три статті відповідно розповідали про досягнення Олега Ляшка та Валерія Дубіля. (видання «7 дней», «Гарт» та «Наш край»): «Чернігівська міська лікарня поповнилася медичним обладнанням», «Звіт перед українцями та подяка сім’ї», «Олег Ляшко вибив безкоштовний інсулін для пенсіонерки з Черкащини».

Як зауважує координаторка спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області Наталія Висіканець, про можливе порушення  Закону “Про вибори Президента України” може йти мова після офіційного старту виборчої кампанії 31 грудня цього року.

Докладніше стосовно активності кандидатів щодо розміщення дочасної агітації в регіональних друкованих ЗМІ можна дізнатися тут.


Наталія Висіканець, координаторка спостереження за виборами ОПОРИ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини