Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:31:29

В жовтні на Чернігівщині пройшли заходи Європейського тижня місцевої демократії

02.11.2011   09:31Агенцiя

П’ятий рік поспіль органи місцевого самоврядування, територіальні громади Чернігівщини мають змогу активно долучатися до надбань кращого досвіду представницьких органів місцевого рівня країн – членів Ради Європи, порівнювати свою діяльність з міжнародними зразками публічної влади в рамках участі у заходах Європейського тижня місцевої демократії.

Останній започаткований за ініціативи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та згідно з Указом Президента України від 27 вересня 2007 року “Про Європейський тиждень місцевої демократії”.

Організація цього заходу в поточному році розпочалася на Чернігівщині ще на початку липня, коли обласна рада звернулася до голів районних, міських рад області щодо забезпечення широкої участі органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад у Європейському тижні місцевої демократії 10-16 жовтня 2011 року.

Завдяки цьому, місцеві ради області взяли активну участь в організації та проведенні різнопланових заходів щодо інформування населення стосовно принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, покращання форм і методів роботи органів місцевого самоврядування, сприяння обізнаності членів територіальних громад щодо шляхів вирішення питань місцевого значення.

В приміщеннях місцевих рад області були оформлені тематичні стенди, відбулися дні відкритих дверей самоврядних органів, збори активу територіальних громад за участю депутатів і виборців.

Європейська тема висвітлювалася у місцевих засобах масової інформації. У навчальних закладах відбулися цікаві зустрічі, конкурси, тематичні уроки, лекції, вечори, вікторини та багато інших тематичних заходів.

Власними силами органів місцевого самоврядування із залученням населення в територіальних громадах області під час проведення Тижня було вирішено чимало питань, пов’язаних із організацією роботи місцевих рад та забезпеченням життєдіяльності громад.

Загалом, за даними, які надійшли з усіх 22-х районів та 3-х міст обласного значення, в територіальних громадах Чернігівської області, підготовлено і проведено 2516 різноманітних заходів з нагоди Європейського тижня місцевої демократії, в тому числі: 186 зборів громадян, 434 “дні відкритих дверей” в радах, 381 зустріч депутатів із старшокласниками в школах, облаштовано 527 тематичних стендів, підготовлено більше 900 інформаційно-пізнавальних та інших заходів, спрямованих на вирішення місцевих проблем.

Звіти проведення заходів Європейського тижня місцевої демократії, надані відповідними радами області, розміщені в рубриці “Бібліотека”.


Начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради Олександр Антоненко

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.