Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 08:32:55

Анатолiй Мирошниченко не йде на вибори, щоб продовжити працювати!

25.07.2012   07:42Агенцiя

До офіційного старту виборчої кампанії залишилось менше тижня. Але вже кілька місяців не вщухають розмови про те, хто піде по тому чи іншому округу, хто стане кандидатом від влади та від опозиції.

Нині на сторінках газет та в Інтернет-просторі можна спостерігати появу відомих і менш відомих прізвищ. Щоправда є й такі, які вже протягом не одного року з’являються на екранах телебачення та сторінках місцевих газет.

Одним з таких є депутат Чернігівської обласної ради, він же перший заступник голови обласної організації Партії регіонів Анатолій Мирошниченко. У багатьох аналітичних матеріалах його діяльність можна відслідкувати з 2003 року. Більш активна діяльність простежується з 2009 року, коли стартувала президентська кампанія. Зараз Анатолія Мирошниченка вважають кандидатом від Партії регіонів по 210 виборчому округу (Прилуцький, Козелецький та Бобровицький райони).

Ми вирішили запитати особисто, чи збирається Анатолій Мирошниченко йти на вибори до Верховної Ради, і розставити таким чином крапки над “і”.

– Анатолію Костянтиновичу! У ЗМІ вже протягом кількох місяців точаться розмови про Ваш можливий похід у Верховну Раду в якості кандидата-мажоритарника по 210 округу. Наскільки ці розмови відповідають дійсності?

– По-перше, я жодного разу сам про це нікому й ніде не заявляв. Зустрічався з людьми, надавав їм допомогу і проводив роботу як депутат обласної ради.
По-друге, рішення про висунення в кандидати від Партії регіонів приймаю не я і навіть не виборці. Є партійна вертикаль, і рішення про висунення в кандидати від партії приймається вищим партійним органом – З’їздом. До речі, з’їзд відбудеться 30 липня 2012 року, і до нього всі розмови про можливих кандидатів у депутати – це тільки припущення й фантазії.

– Але чому ж тоді останнім часом Ви активно працюєте в Козелецькому і Бобровицькому районах, які співпадають з межами 210 виборчого округу. Випадковість?

– Ні, закономірність. Переконаний, що депутат обласної ради повинен працювати не тільки в місті чи селі, де проживає, а на території всієї області. Таким чином, він знатиме проблеми кожного регіону, краще орієнтуватиметься у шляхах їх вирішення.
Що стосується Козельця й Бобровиці, то я почав працювати там задовго до визначення меж 210 округу, ще в 2011 році. А межі округу затвердили тільки у квітні 2012 року.
Скажу більше. Коли проїжджаю Чернігівщиною, зокрема Ічнянщиною, Прилуччиною, Срібнянщиною, Варвинщиною, Талалаївським районом, та й Козелецьким і Бобровицьким також, де працював як депутат обласної ради, просто по-людському радію, що мною багато чого зроблено на цих територіях. Це стосується освіти, медицини, культури, адресної допомоги людям: комп’ютерна техніка в школах, сучасне обладнання у ФАПах і лікарнях, нові книги в бібліотеках, музична апаратура в закладах культури. Я справді щасливий, що допоміг територіальним громадам цих районів і знайшов тут багато друзів і однодумців як серед керівників цих регіонів, так і серед простих людей.

– Вашу активну діяльність порівнюють з активністю ще одного обласного депутата Миколи Рудьковського. Він на своїх зустрічах з виборцями натякав, що збирається йти в нардепи.

– Я відповідаю тільки за власні слова та вчинки, тому слова свого колеги коментувати не буду. Можливо, і повторюсь, але свою депутатську і меценатську діяльність я ніколи не прив’язував до певних виборів (протягом 2009 та 2010 років Анатолій Мирошниченко отримував звання “Благодійник року” – примітка автора).
Вважаю, що працювати потрібно системно і постійно, а не від виборів до виборів.

– То Ви навіть не збираючись іти до Верховної Ради, продовжуватимете свою депутатську діяльність?


Безперечно. Можу запевнити, що як депутат обласної ради та перший заступник голови обласної організації Партії регіонів буду виконувати ті функції, які на мене покладені. Як меценат, також не припиню своєї діяльності. Фонд “Благовіст”, який створено для надання благодійної допомоги, також працюватиме. Хочу реалізувати проекти, які будуть цікавими й потрібними для людей. Планую це зробити восени, адже літо – пора відпусток і відпочинку. Хоча є й такі питання, які потребують негайного вирішення. Наприклад, нещодавно одній людині була терміново необхідна операція на серці. Я відразу виділив потрібну суму коштів, бо часу на роздуми не було. Так діятиму й надалі.

– Дякую за вичерпні відповіді. Переконаний, що Ваша діяльність буде цікавою для ЗМІ не лише на час виборчих перегонів.

PR

www.myroshnychenko.com

Останні новини Чернігівщини

У Мені безробітним презентували роботодавця

У Мені безробітним презентували роботодавця 08:24

Днями в Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості шукачам роботи презентували ТОВ «Мена-Авангард», якому наразі потрібні кадри.

Чернігівською митницею перераховано до бюджету за січень-жовтень понад 3,6 млрд гривень

Чернігівською митницею перераховано до бюджету за січень-жовтень понад 3,6 млрд гривень 08:02

Протягом 10 місяців Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано понад 3,6 млрд гривень.

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку 07:57

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено в повному обсязі позовні вимоги Чернігівської місцевої прокуратури та визнано бездіяльність Відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій Чернігівщини протиправною.

В Прилуках поліція затримала підозрюваного у вбистві власної матері

В Прилуках поліція затримала підозрюваного у вбистві власної матері 07:54

Правоохоронці затримали чоловіка, який під час побутової сварки схопився за ніж та наніс низку ударів матері. Від отриманих травм жінка померла.

15 листопада - Міжнародний день відмови від паління

15 листопада - Міжнародний день відмови від паління 07:45

Офіційне свято Міжнародний день відмови від паління виник в 1977 році в США, а заснований ВООЗ як міжнародний в 1988 році. Заходи цього дня присвячені питанням зниження тютюнової залежності.