Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 04:35:13

Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України, Чернігівською ОДА та Чернігівською облрадою

26.10.2018   13:02Агенцiя

25 жовтня голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із в.о. обов'язки голови обласної державної адміністрації Юлією Свириденко зустрівся з в.о. голови Державної служби геології та надр України Олегом Кирилюком.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання розвитку співпраці у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр та підписали відповідний Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України, Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою строком на п'ять років.

Мета цього Меморандуму - розвиток співробітництва між Сторонами в сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр для сприяння економічному зростанню в регіоні шляхом налагодження конструктивного діалогу та впровадження реформаторських ініціатив, реалізації спільних заходів та обміну досвідом.

Відповідно до офіційного Документу, основними напрямками співробітництва визначено: сприяння залученню інвестицій, реагування на проблеми інвесторів, пошук шляхів для їх вирішення, виведення сфери геологічного вивчення та раціонального використання надр на більш привабливий інвестиційний рівень; поширення інформації серед місцевих громад щодо перспектив співробітництва з потенційними інвесторами для регіону у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр; впровадження механізму координації дій між Сторонами, обмін інформацією про інвестиційні проекти у сфері геологічного вивчення і раціонального використання надр та інші форми співробітництва, що можуть бути додатково погоджені Сторонами.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини