Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:45:37

МНС спростовує інформацію, наведену в газеті "Факти", про непрофесійні дії пожежників під час пожежі у місті Носівка

24.07.2012   08:03

МНС України та Територіальне управління МНС у Чернігівській області провели службове розслідування з метою з'ясування обставин пожежі, яка виникла 19 червня у приватному будинку в селі Носівка Чернігівської області.

МНС

МНС

Перевірка була проведена у зв'язку із опублікуванням в газеті "Факти" матеріалу Дарії Горської під назвою "Пожарные были пьяными и заявили, что у них нет воды, чтобы тушить пылающий дом", в якому дії пожежно-рятувального підрозділу МНС піддавалися різкій критиці.

Проведене службове розслідування дозволяє спростувати ряд закидів журналістів та громадян. В першу чергу необхідно наголосити, що пожежні прибули на місце події вчасно. Повідомлення про загорання надійшло до підрозділу МНС 19 червня о 01:20 і через 10 хвилин на місце події вже прибуло чергове відділення Носівської пожежної частини. Про це є офіційні записи у журналах пункту зв'язку частини та оперативно-диспетчерської служби Територіального управління МНС. У зв'язку з цим наголошуємо, що заяви людей про те, що підрозділ прибув на пожежу через 30-40 хвилин базуються на їхніх інтуїтивних здогадах. Водночас особливо відзначаємо, що сусідка з будинку №65 по вул. Жовтневій назвала час приїзду пожежних - 01:25, що збігається з даними записів у службовій документації МНС.

У матеріалі також зауважувалося, що при прийомі повідомлення про пожежу "черговий замість того, щоб одразу виїхати на пожежу, став ліниво розпитувати подробиці". Отримавши повідомлення про подію, пожежник справді уточнював адресу місця пожежі, оскільки сам громадянин В.Заволовий, який телефонував, її не знав. Цей факт підтверджено під час спілкування з даним громадянином. Крім того, необхідно усвідомлювати, що за таких обставин необхідно зібрати якомога більше даних, щоб правильно зреагувати на пожежу, швидше знайти адресу будинку.

Крім того, в матеріалі була інформація про те, що в пожежному автомобілі не було води. МНС наголошує, що дані про відсутність води спростовують свідки події, які стверджують, що підрозділ МНС одразу подав воду на гасіння пожежі.

Особливу увагу звертаємо на те, що наразі відсутні документальні матеріали для підтвердження факту вживання алкогольних напоїв черговим відділенням підрозділу МНС. Опитування свідків пожежі показало, що вони плутаються у своїх показах і як доказ згадують випадок, коли один з пожежників зачепився за пожежний рукав і упав. Необхідно розуміти, що подібний випадок не може вважатися достатнім аргументом.

Таким чином результати службового розслідування не підтверджують інформацію стосовно співробітників підрозділу МНС, опубліковану в газеті "Факти".

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій 12:43

Сьогодні в державі здійснюється низка заходів з термомодернізації закладів освіти. Держархбудінспекція не залишається осторонь і в межах повноважень долучається до реалізації таких проектів.

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини