Уряд виділив 100 мільйонів гривень на подолання наслідків надзвичайної ситуації на Чернігівщині
Кабінет Міністрів України розпорядився виділити з резервного фонду державного бюджету на 2018 рік 100 мільйонів гривень на подолання наслідків надзвичайної ситуації, що трапилася на території військового складу Міноборони в Ічнянському районі Чернігівської області. Проект розпорядження підготувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
Коментуючи ухвалене рішення, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив:
— Ми приймаємо рішення виділити 100 мільйонів гривень. Міністерству фінансів – скоординуватися з областю (керівництвом Чернігівської ОДА), аби швидко вирішити всі бюрократичні питання, — сказав Глава Уряду.
Він наголосив, що наразі всі потрібні резерви для допомоги людям сформовані.
— Ми наведемо порядок, все відновимо і нікого не залишимо сам на сам з проблемою. Так ми працювали в Балаклеї і допомогли вирішити проблему. Так працювали в Калинівці і так само допомогли. Те ж зробимо для мешканців Ічні і прилеглих населених пунктів. Буду тримати ситуацію на контролі, — додав Глава Уряду.
Прем’єр-міністр наголосив, що всі заходи щодо розмінування території та її очищення потрібно продовжувати в посиленому режимі. Так само потрібно якомога швидше відновити газо- та водопостачання в населених пунктах, які наразі відімкнені від мереж.
— Ті дані, які я маю, говорять про те, що процес відновлення та повернення людей у домівки розпочнеться найближчим часом, — сказав Володимир Гройсман.
Окремо він подякував рятувальникам, військовим та волонтерам, які одразу прийшли на допомогу.
— Люди більше показують, як треба об’єднатися та згуртуватися, — сказав Прем’єр-міністр. — Хочу подякувати за координацію служб.
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.