З 1-го вересня в силу вступають нові будівельні норми
Державні будівельні норми “Планування і забудова територій” вступають в силу 1 вересня, незважаючи на рішення суду про призупинення дії наказу міністерства про затвердження даних норм. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.
“Введення в дію нових ДБН “Планування і забудова територій” не зупиняється! Нові ДБН вступають в дію з 1 вересня”, – написав Парцхаладзе.
Він звернув увагу архітектурних і проектних організацій, генеральних підрядників, замовників будівництва про необхідність проектувати нове будівництво відповідно до нових норм.
“Міністерство надалі відстоює свої права і права громадян в суді та публічному просторі. Тому що ми вважаємо, що діями, які мають на меті гальмування процесу вступу в дію нового ДБН, порушуються права тих, хто готовий проектувати та будувати за новими нормами, а також тих громадян, умови проживання яких не будуть поліпшуватися”, – написав він.
Сьогодні стало відомо про те, що Окружний адмінсуд Києва призупинив вступ в силу нових державних будівельних норм.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.