Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 15:26:45

Виступ Владислава Атрошенко під час діалогової зустрічі "Влада та бізнес". ВІДЕО

30.08.2018   17:06Агенцiя

Чернігівський міський голова озвучив питання взаємодії центральної влади, з одного боку, та Чернігова та Чернігівської області, з іншого.

На його думку, в Україні склалась тенденція, коли політичні рішення превалюють над економічними. Через це страждають підприємства міста та області. Яскрава ілюстрація цього: втрачені можливості заводу «ЧеЗаРа», частково – фабрики технічних паперів з Корюківки, зруйнована логістика. Приклад же розвинутих країн, тих же США, показує: саме економіка визначає формат політичних рішень.

Владислав Атрошенко поставив присутнім запитання: "Існують справедливі запитання до «Укрзалізниці»: чому нові маршрути до Білорусі та країн Балтії обходять Чернігів, а експортні шляхи державна компанія прокладає іншими областями?".

У нього є і зауваження і до розподілу державних коштів. Наприклад, цьогорічне фінансування через ДФРР. Чернігівська область на останньому місці по розміру фінансуванню – і по загальній сумі, і у середньому розрахунку на 1 жителя. Прошу елементарного: рівного та об’єктивного підходу центральної влади по розподілу державних ресурсів по областям.

Останні новини Чернігівщини

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради 14:12

23 січня у малій залі відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття 12:56

В Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка 22 січня з нагоди 101-ї річниці Соборності України відбувся святковий концерт “В єдності – сила народу”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини