Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 18:12:54

Профільна постійна комісія облради рекомендує створити рекреаційний об’єкт з обмеженням користування мисливськими угіддями біля ставу "Тракторний", що поблизу Ічні

30.08.2018   08:06

29 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, яке провів її очільник Віктор Кияновський.

Спочатку депутати розглянули рішення Ічнянської міської ради щодо охорони рідкісних видів птахів та вжиття невідкладних заходів з безпеки людей під час сезону полювання на околицях міста.

У рішенні йдеться про заборону полювання біля ставу «Тракторний» та на прилеглій до нього території, де гніздуються такі види птахів, як Лебідь-шипун, біла та сіра чаплі.

Коментуючи ситуацію, Віктор Кияновський повідомив членам комісії, що цими днями відвідав улюблене місце відпочинку ічнянців та, ознайомившись із фауною та флорою згаданої водойми, особисто став свідком негативних наслідків використання мисливцями вогнепальної зброї.

Обговоривши перше питання порядку денного спільно з представниками обласного управління лісового та мисливського господарства, Державної екологічної інспекції в області та Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, члени постійної комісії рекомендували Ічнянській міській раді вжити заходів для створення об'єкту рекреації на даній території із обмеженням користування мисливськими угіддями та здійснення полювання.

Наступним на засіданні розглядалося звернення Асоціації лісозаготівельних та деревообробних підприємств Чернігівської області стосовно прийняття Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств». Зазначалося, що ухваленим Верховною Радою України документом запроваджуються кардинальні зміни в законодавстві, зокрема, крім рентної плати на залісені землі, вводяться земельний та інші податки. Взявши до відома інформацію Асоціації Чернігівдеревпрому і обласного управління лісового та мисливського господарства, депутати вирішили звернутися до облдержадміністрації із пропозицією проведення засідання створеної робочої групи для напрацювання пропозицій щодо врегулюваня порушеного питання.

Потім народні обранці ознайомилися із зверненням Новгород-Сіверської районної ради щодо надання згоди на прийняття до спільної власності земель лісогосподарського призначення, яким пропонується під час передачі агролісгоспів до комунальної власності об'єднаних територіальних громад, передбачити передачу до спільної власності територіальних громад району ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп».

Задля вирішення порушеного питання та у зв'язку із необхідністю врегулювання передачі лісів комунальності власності обласної ради до власності ОТГ і зняття певної суспільної напруги, постійна комісія вирішила звернутися до голови обласної ради щодо прискорення виконання рішення обласної ради від 4 липня 2018 року та ініціювання проведення найближчим часом засідання робочої групи з підготовки документів із передачі районних дочірніх підприємств.

Далі члени комісії розглянули клопотання та звернення із вирішення земельних питань та надрокористування. Відповідні проекти рішень будуть винесені на чергову сесію представницького органу стосовно клопотання публічного акціонерного товариства «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: м.Чернігів, вул.Шевченка, 160, а також звернення Городнянського психоневрологічного інтернату до обласної ради стосовно припинення та надання в постійне користування земельних ділянок за адресою: м.Городня, вул.Шевченка, 108-А.

Постійна комісія підтримала вищезгадані звернення та рекомендувала винести на розгляд сесії обласної ради. Схвалення знайшли і два звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою створення геологічних територій та об'єктів, що мають важливе наукове, культурне, санітарно-оздоровче значення (наукові полігони, геологічні заповідники, заказники, пам'ятки природи, лікувальні, оздоровчі заклади тощо), в частині їх геологічного вивчення та збереження газу природного, конденсату та нафти Славутицького наукового полігону, що знаходиться в межах Чернігівської області, Акціонерному товариству «Укргазвидобування». Також депутати погодили надання спеціального дозволу на користування надрами з метою створення геологічних територій та об'єктів, що мають важливе наукове, культурне, санітарно-оздоровче значення (наукові полігони, геологічні заповідники, заказники, пам'ятки природи, лікувальні, оздоровчі заклади тощо), в частині їх геологічного вивчення та збереження газу природного, конденсату, нафти Ядутівсько-Борзнянського наукового полігону, що знаходиться в межах Чернігівської області, Акціонерному товариству «Укргазвидобування».

Крім того, опрацювавши питання порядку денного, депутати обмінялися думками стосовно питань реформування на території області об'єктів поштового зв'язку та висловилися за необхідність заслухати на пленарному засіданні обласної ради звіт і роз'яснення керівництва філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта».


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

У Прилуках колишнього міліціонера викрито на незаконному зберіганні зброї та набоїв

У Прилуках колишнього міліціонера викрито на незаконному зберіганні зброї та набоїв 11:02

Працівники внутрішньої безпеки поліції встановили причетність колишнього співробітника ДАІ до незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами. Екс-правоохоронець пояснив, що привіз частину «трофеїв» із зони АТО, де перебував у складі зведеного загону у 2015 році.

Увага! Обласний екологічний конкурс

Увага! Обласний екологічний конкурс "Одна планета - одне майбутнє" 10:46

Усі, хто любить свій рідний край, уболіває за його довкілля, займається природоохоронною діяльністю, екологічними проєктами та має бажання поділитися своїми здобутками, напрацюваннями і творчими роботами, можуть взяти участь у щорічному обласному екологічному конкурсі «Одна планета — одне майбутнє».

У Мені відкрито публічну бібліотеку

У Мені відкрито публічну бібліотеку 10:21

Учора у Менському міському будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений відкриттю приміщення сучасної Менської публічної бібліотеки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини