Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 22:36:10

Партія регіонів – партія розвитку!

16.07.2012   17:35Агенцiя

Потенціал політичної сили передусім визначають люди, об’єднані під її знаменами. Варто було побувати на 18-й конференції Чернігівської обласної організації Партії регіонів, щоб вкотре пересвідчитися – провладна партія залишається безумовним лідером – і в Україні, і на Придесенні.

Скільки відомих та шанованих людей водночас зібралися у залі! Тут – і народні депутати, і очільники області та районів, керівники великих промислових і сільськогосподарських підприємств, знані фахівці – медики, освітяни, соціальні працівники, діячі культури, ветерани, лідери молодіжних громадських організацій… Взагалі ж, обласна партійна організація налічує майже 25 тисяч осіб і понад 4 тисячі з них – депутати місцевих органів влади!

Партійці обговорювали основні завдання: належно підготуватися і гідно провести виборчу кампанію до Верховної Ради. Власне, все, що відбувалося, можна озвучити одним містким словом – перемога. Партія регіонів налаштована переконливо перемогти, сформувати потужну, парламентську більшість, здатну злагоджено й ефективно співпрацювати з чинним Президентом та урядом, і таким чином забезпечити подальше соціально-економічне відродження України, істотне покращення життя громадян. Тож стратегія у «регіоналів» незмінна – жодних нереальних обіцянок і пустопорожніх фраз. Найкраще слово – це діло, тому треба робити добро та служити людям! Просто і зрозуміло.

Взагалі, у світі не існує такої країни, де б народ обожнював владу. Нам завжди хочеться чогось кращого, ідеальнішого. Однак Партії регіонів є з чим іти до співвітчизників. Як переконливо відзначили у своїх виступах на конференції голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, очільник обласної партійної організації, народний депутат України Григорій Маньковський, керівник чернігівської міської парторганізації, депутат Чернігівської міськради Ігор Москаленко, на Придесенні прокладаються газопроводи, ремонтуються дороги, зводиться житло, відбудовуються школи та лікарні. Якісно змінилась виробнича структура агропромислового сектору, про що свідчать досягнення рекордних для області врожаїв зернових. Успішно виконуються соціальні ініціативи Президента: створюються нові робочі місця, збільшуються пенсії, реальну турботу влади відчувають багатодітні, інваліди, чорнобильці. За підсумками першого кварталу цього року Чернігівщина увійшла до десятки найкращих областей України (посіла почесне дев’яте місце) – так оцінили вагомі здобутки Придесення у Кабінеті міністрів України.

Високо оцінили роботу місцевої влади та обласної партійної організації і народні депутати України – перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак та радник Президента Михайло Чечетов (який, зокрема, відзначив завершення будівництва Седнівського навчально-виховного комплексу – найкрупнішої школи України в сільській місцевості).

Учасники конференції обрали делегатів на XIV з’їзд партії. Настрій у всіх був піднесений: найвпливовішій політичній силі нашої держави – Партії регіонів – виповнюється 15 років. Нинішня влада демонструє впевненість, послідовність і стабільність, тому все більше людей довіряють їй своє майбутнє.

http://regiony.cn.ua/show.php?id=180

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.