Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 червня, 10:15:56

Працювати і розвиватися під брендом "Україна починається з Прилук"

13.07.2012   15:52Агенцiя

Виконавчий комітет міської ради спільно з Прилуцькою об'єднаною державною податковою інспекцією, фінансовим управлінням та управлінням економічного розвитку вживають заходи щодо збільшення надходжень до міського бюджету.

На постійному контролі виконкому знаходиться питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та податкового боргу, аналізується стан невиконання доходної частини бюджету, з'ясовуються  причини невиконання окремих податків, шукаються шляхи виправлення ситуації.
 
Питання виконання бюджету міста постійно розглядається на засіданнях виконкому та апаратних нарадах міського голови.
 
Щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетної галузі  міста, то на сьогодні ситуація стабілізувалася. Як зазначила начальник фінансового управління, у  зв'язку з невиконанням "кошика 1" міського бюджету Міністерство фінансів надало місту дозвіл на отримання додаткових позик, чим і довелося скористалися, щоб вирівняти ситуацію щодо  виплати заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетної сфери. Але станом на 01 липня існує кредиторська  заборгованість по медикаментах у сумі 96,7 тис.грн., по харчуванню - у сумі 348,1 тис.грн., по енергоносіях - 2 млн. 862 тис.грн. тощо.
 
Підсумовуючи інформацію про виконання бюджету, міський голова Юрій Беркут зазначив, що за І півріччя поточного року місто акумулювало до бюджетів усіх рівнів 2,3 мільярда гривень, отже, прогнозні показники свідчать, що за поточний рік сума перевищить минулорічні показники, а це означає, що Прилуки перерахують до державного бюджету суму, яка буде рівною сумі, що перераховує вся Київська область загалом.
 
До бюджету області Прилуки за І півріччя перерахували 68% надходжень, тобто дві третини.
 
У зв'язку з вищезазначеним міський голова вніс пропозицію та дав доручення своєму заступнику Олександру Сивенку взяти  до уваги економічні, соціальні, культурні, історичні та інші чинники і розробити програму, відповідно до якої місто повинне працювати і розвиватися під брендом "Україна починається з Прилук".


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини