Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:40:30

Працювати і розвиватися під брендом "Україна починається з Прилук"

13.07.2012   15:52Агенцiя

Виконавчий комітет міської ради спільно з Прилуцькою об'єднаною державною податковою інспекцією, фінансовим управлінням та управлінням економічного розвитку вживають заходи щодо збільшення надходжень до міського бюджету.

На постійному контролі виконкому знаходиться питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати та податкового боргу, аналізується стан невиконання доходної частини бюджету, з'ясовуються  причини невиконання окремих податків, шукаються шляхи виправлення ситуації.
 
Питання виконання бюджету міста постійно розглядається на засіданнях виконкому та апаратних нарадах міського голови.
 
Щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетної галузі  міста, то на сьогодні ситуація стабілізувалася. Як зазначила начальник фінансового управління, у  зв'язку з невиконанням "кошика 1" міського бюджету Міністерство фінансів надало місту дозвіл на отримання додаткових позик, чим і довелося скористалися, щоб вирівняти ситуацію щодо  виплати заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетної сфери. Але станом на 01 липня існує кредиторська  заборгованість по медикаментах у сумі 96,7 тис.грн., по харчуванню - у сумі 348,1 тис.грн., по енергоносіях - 2 млн. 862 тис.грн. тощо.
 
Підсумовуючи інформацію про виконання бюджету, міський голова Юрій Беркут зазначив, що за І півріччя поточного року місто акумулювало до бюджетів усіх рівнів 2,3 мільярда гривень, отже, прогнозні показники свідчать, що за поточний рік сума перевищить минулорічні показники, а це означає, що Прилуки перерахують до державного бюджету суму, яка буде рівною сумі, що перераховує вся Київська область загалом.
 
До бюджету області Прилуки за І півріччя перерахували 68% надходжень, тобто дві третини.
 
У зв'язку з вищезазначеним міський голова вніс пропозицію та дав доручення своєму заступнику Олександру Сивенку взяти  до уваги економічні, соціальні, культурні, історичні та інші чинники і розробити програму, відповідно до якої місто повинне працювати і розвиватися під брендом "Україна починається з Прилук".


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини