Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 12:25:23

Всі кандидати від Чернігівщини зібрані на одній карті

09.07.2012   12:15Агенцiя

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” запустив карту виборчих округів Чернігівської області.

Чернігівська область

Чернігівська область

Наразі на карті розміщується інформація про виборчі округи Чернігівської області, також профілі потенційних кандидатів містять їх біографії та інформацію про особливості виборчої кампанії. Переглянути карту можна на сайті "Ініціативи":"ПіК: Події і коментарі"

Карта буде постійно поновлюватися новою інформацією.

Так, з офіційним стартом виборчої кампанії з’являться інформація про окружні та дільничні виборчі комісії, декларації кандидатів, їх офіційні виборчі програми, зафіксовані випадки порушень виборчого законодавства, інформація від громадського руху ЧЕСНО щодо відповідності кандидата критеріям доброчесності.

Також профіль кожного кандидата буде наповнюватися оперативною інформацію за наслідками довготермінового спостереження ЧОЦ “Ініціатива” .

Карта виборчих округів Чернігівщини, розміщена на головній сторінці сайту ПіК: події і коментарі, має на меті допомоги виборцями знайти в одному місці об’єктивну і неупереджену інформацію про кандидатів на Чернігівщині та зорієнтуватись у виборчому процесі в кожному з округів.

Також ЧОЦ “Ініціатива” звертається до потенційних кандидатів, виборчих штабів, політичних і громадських сил з пропозицією спільними зусиллями наповнювати карту виборчих округів – надсилайте свою інформацію на електронну скриньку centre.initiative@gmail.com, або телефонуйте (063) 4785562.

Карта виборчих округів Чернігівської області булу створена ЧОЦ “Ініціатива” в рамках проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”. Проект виконується за фінансування Посольства США в Україні та є незалежним і не підтримує жодного кандидата чи партію

ГО "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:29

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 вересня до 8:00 19 вересня 2019 року.

Роздрібна торгівля в Чернігівській області у І півріччі 2019 року. ДОВІДКА

Роздрібна торгівля в Чернігівській області у І півріччі 2019 року. ДОВІДКА 08:09

У І півріччі 2019 р. підприємства роздрібної торгівлі (юридичні особи) Чернігівщини реалізували населенню споживчих товарів на 6 млрд.грн, що на 4% більше порівняно з обсягами І півріччя 2018 р.

Чоловіка за вбивство на ґрунті ревнощів засуджено до 11 років позбавлення волі

Чоловіка за вбивство на ґрунті ревнощів засуджено до 11 років позбавлення волі 07:59

Вироком Чернігівського апеляційного суду від 16.09.2019 задоволено апеляційну скаргу першого заступника прокурора області Балєва Ю.О. на вирок Менського районного суду Чернігівської області у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Патрульні протягом ночі виявили двох чернігівців з імовірно забороненими речовинами

Патрульні протягом ночі виявили двох чернігівців з імовірно забороненими речовинами 07:47

Патрульні поліцейські щодоби попереджають, виявляють та припиняють правопорушення. Так, вночі, патрулюючи вулицями міста, інспектори виявили двох громадян із речовинами, схожими на наркотичні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини