Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 22:56:28

Всі кандидати від Чернігівщини зібрані на одній карті

09.07.2012   12:15Агенцiя

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” запустив карту виборчих округів Чернігівської області.

Чернігівська область

Чернігівська область

Наразі на карті розміщується інформація про виборчі округи Чернігівської області, також профілі потенційних кандидатів містять їх біографії та інформацію про особливості виборчої кампанії. Переглянути карту можна на сайті "Ініціативи":"ПіК: Події і коментарі"

Карта буде постійно поновлюватися новою інформацією.

Так, з офіційним стартом виборчої кампанії з’являться інформація про окружні та дільничні виборчі комісії, декларації кандидатів, їх офіційні виборчі програми, зафіксовані випадки порушень виборчого законодавства, інформація від громадського руху ЧЕСНО щодо відповідності кандидата критеріям доброчесності.

Також профіль кожного кандидата буде наповнюватися оперативною інформацію за наслідками довготермінового спостереження ЧОЦ “Ініціатива” .

Карта виборчих округів Чернігівщини, розміщена на головній сторінці сайту ПіК: події і коментарі, має на меті допомоги виборцями знайти в одному місці об’єктивну і неупереджену інформацію про кандидатів на Чернігівщині та зорієнтуватись у виборчому процесі в кожному з округів.

Також ЧОЦ “Ініціатива” звертається до потенційних кандидатів, виборчих штабів, політичних і громадських сил з пропозицією спільними зусиллями наповнювати карту виборчих округів – надсилайте свою інформацію на електронну скриньку centre.initiative@gmail.com, або телефонуйте (063) 4785562.

Карта виборчих округів Чернігівської області булу створена ЧОЦ “Ініціатива” в рамках проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”. Проект виконується за фінансування Посольства США в Україні та є незалежним і не підтримує жодного кандидата чи партію

ГО "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини