Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:22:30

Підписано Меморандум про реформування системи надання поштових послуг в області

12.06.2018   09:02Агенцiя

Підписання Меморандуму про умови впровадження пілотного проекту ПАТ «Укрпошта» «Сільське відділення» стало черговим етапом реформування поштового зв’язку на території Чернігівської області.

руки

руки

Ідея реалізації даного проекту не знайшла одностайної підтримки на теренах Чернігівщини. Швидше, навпаки — і у населення області, і у представників органів державної влади та місцевого самоврядування виникло чимало запитань, на які ініціатори проекту не дають однозначно позитивних відповідей.

Адже, з одного боку, реформатори ставлять перед собою гарну мету — поліпшення якості та доступності поштових послуг, а з іншого — передбачають суттєве скорочення чисельності сільських відділень та кадрів на місцях. Натомість жителям сіл пропонується користуватися послугами пересувних поштових відділень, які працюватимуть раз або кілька разів на тиждень, залежно від кількості населення.

Читати також: Проект Укрпошти «Сільське відділення». Чи реалізують його на Чернігівщині?

Щоб зняти соціальну напругу та донести до керівництва «Укрпошти» думки громад, обласна влада не лише неодноразово ініціювала зустрічі представників органів місцевого самоврядування області з директором Чернігівської філії Оленою Дорошенко, а і з в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським.

Крім того, в області було створено робочу групу з вивчення та вирішення питань реформування об’єктів поштового зв’язку, яку очолила перший заступник голови облдержадміністрації Юлія Свириденко. Під час засідань члени робочої групи детально розглянули та обговорили перспективи та можливі економічні й соціальні наслідки реформування, визначили три райони – Чернігівський, Куликівський та Ріпкинський, на яких відпрацьовуватимуться перетворення. Досягнуті домовленості зафіксували у підписаному сьогодні Меморандумі.

Цим документом на перехідний період впровадження пілотного проекту (орієнтовно до кінця серпня цього року) передбачено паралельне функціонування діючої мережі стаціонарних відділень «Укрпошта» та пересувних мобільних бригад. Окрім того, оговорено врахування підприємством рекомендацій робочої групи при проведенні заходів з оптимізації процесів надання поштових послуг. У першу чергу, це стосується чисельності працівників пошти.

– Остаточне рішення щодо впровадження на всій території області пілотного проекту «Сільське відділення» у запропонованому Укрпоштою варіанті буде прийнято після проведення всебічного аналізу якості та своєчасності надання поштових послуг у перехідний період. Подальше запровадження пілотного проекту буде продовжено лише в разі явних переваг нової моделі, – зазначила перший заступник голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.