Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 18:39:15

Підписано Меморандум про реформування системи надання поштових послуг в області

12.06.2018   09:02Агенцiя

Підписання Меморандуму про умови впровадження пілотного проекту ПАТ «Укрпошта» «Сільське відділення» стало черговим етапом реформування поштового зв’язку на території Чернігівської області.

руки

руки

Ідея реалізації даного проекту не знайшла одностайної підтримки на теренах Чернігівщини. Швидше, навпаки — і у населення області, і у представників органів державної влади та місцевого самоврядування виникло чимало запитань, на які ініціатори проекту не дають однозначно позитивних відповідей.

Адже, з одного боку, реформатори ставлять перед собою гарну мету — поліпшення якості та доступності поштових послуг, а з іншого — передбачають суттєве скорочення чисельності сільських відділень та кадрів на місцях. Натомість жителям сіл пропонується користуватися послугами пересувних поштових відділень, які працюватимуть раз або кілька разів на тиждень, залежно від кількості населення.

Читати також: Проект Укрпошти «Сільське відділення». Чи реалізують його на Чернігівщині?

Щоб зняти соціальну напругу та донести до керівництва «Укрпошти» думки громад, обласна влада не лише неодноразово ініціювала зустрічі представників органів місцевого самоврядування області з директором Чернігівської філії Оленою Дорошенко, а і з в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським.

Крім того, в області було створено робочу групу з вивчення та вирішення питань реформування об’єктів поштового зв’язку, яку очолила перший заступник голови облдержадміністрації Юлія Свириденко. Під час засідань члени робочої групи детально розглянули та обговорили перспективи та можливі економічні й соціальні наслідки реформування, визначили три райони – Чернігівський, Куликівський та Ріпкинський, на яких відпрацьовуватимуться перетворення. Досягнуті домовленості зафіксували у підписаному сьогодні Меморандумі.

Цим документом на перехідний період впровадження пілотного проекту (орієнтовно до кінця серпня цього року) передбачено паралельне функціонування діючої мережі стаціонарних відділень «Укрпошта» та пересувних мобільних бригад. Окрім того, оговорено врахування підприємством рекомендацій робочої групи при проведенні заходів з оптимізації процесів надання поштових послуг. У першу чергу, це стосується чисельності працівників пошти.

– Остаточне рішення щодо впровадження на всій території області пілотного проекту «Сільське відділення» у запропонованому Укрпоштою варіанті буде прийнято після проведення всебічного аналізу якості та своєчасності надання поштових послуг у перехідний період. Подальше запровадження пілотного проекту буде продовжено лише в разі явних переваг нової моделі, – зазначила перший заступник голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини