Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:05:14

Туристичний інформаційний центр у Чернігові буде комунальною установою

01.06.2018   10:42

Туристичний інформаційний центр (ТІЦ) у Чернігові, створення якого передбачене Програмою розвитку туризму та промоції міста, створюється як комунальна установа. Саме таке рішення підтримали депутати Чернігівської міської ради на сьогоднішньому засіданні – але після досить гострого обговорення.

Дискусія стосувалася як юридичної форми інформаційного центру – окрема установа чи просто відділ у вже існуючому управлінні культури, - так і загалом бачення про те, що саме потрібно робити для збільшення притоку туристів у Чернігів.

Основними аргументами за те, щоби ТІЦ працював як окрема установа, є велика кількість і різноманітність послуг, які він має надавати туристам. Окрім того, при існуванні як окрема установа у майбутньому він матиме право надавати й платні послуги й так заробляти частину коштів на свою діяльність. Також важливими є намір і готовність управління культури забезпечити роботу ТІЦу зараз без додаткових видатків із бюджету і додаткових штатних одиниць – за рахунок перерозподілу посад у вже існуючих комунальних закладах (бібліотеках) та видатків, вже передбачених на діяльність управління.

Як ми вже розповідали раніше, ТІЦ надаватиме чернігівцям, туристам та гостям міста достовірну, свіжу і вичерпну інформацію про об'єкти туристичної привабливості в місті, туристично-екскурсійні програми, культурно-мистецькі заходи, допомагатиме у складанні  маршруту подорожі, пошуку місця проживання, харчування і дозвілля та ін. Центр також може розповсюджувати серед відвідувачів рекламно-інформаційну продукцію та здійснювати продаж сувенірів.

Діяльність ТІЦ буде спрямована на просування туристичних принад Чернігова серед туристів, підвищення якості туристичних послуг, підсилення конкурентних переваг місцевості через покращення інфраструктури, раціональне використання туристично-рекреаційних ресурсів міста.

Окрім того, Чернігівський туристично-інформаційний центр буде одночасно і навчальним осередком, оскільки на його базі передбачається  систематичне проведення семінарів, тренінгів, презентацій для потенційних учасників ринку туристичних послуг у нашому регіоні.

Чернігівський ТІЦ працюватиме в нещодавно відремонтованому приміщенні міської комунальної власності за адресою Шевченка, 9.

Зрештою в обговоренні депутатами на сесії перемогла думка про те, що створення в Чернігові туристичного інформаційного центру – це правильний логістичний крок, тому що всі міста, яким вдалося стати популярними серед туристів, з цього починали. Тому команді ентузіастів, які хочуть вкласти в цю ініціативу душу, знання і зусилля, слід дати шанс реалізувати її в тому вигляді, який вони пропонують. А через рік – оцінити результати їх роботи і при їх недостатності – змінити рішення.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини