7-8 травня - Дні Меммінгена в Чернігові
У Чернігові 7 та 8 травня відбудуться Дні Меммінгена.
На сьогоднішній день наше місто має 27–річну історію партнерських стосунків та побратимських зв’язків з цим німецьким містом. Результативною є співпраця в гуманітарній сфері, медичній та освітянській галузях. Реалізовуються також культурні проекти мистецьких закладів міста, організовується оздоровлення дітей.
У складі німецької делегації -– обербургомістр м. Меммінгена Манфред Шилдер, його заступник (бургомістр) Маргарета Бьок та інші представники міської ради.
У програмі перебування делегації м. Меммінгена, зокрема, в міській раді 7 травня відбудеться офіційна зустріч з Чернігівським міським головою.
Крім того, у сквері ім. М. М. Попудренка всі учасники покладуть квіти до меморіальних стел Героям Небесної сотні, військовослужбовцям, загиблим в зоні АТО з Чернігівщини та братської могили воїнів, що загинули в роки Другої світової війни у боях за Чернігів. Також на Німецькому кладовищі в урочищі Яцево та до братських могил в урочищі Кривулівщина.
У Міському Палаці культури ім. В’ячеслава Радченка цього ж дня пройде українсько-німецький Вечір пам’яті та примирення.
Наступного дня з нагоди Дня пам’яті та примирення керівництво міста та учасники делегації м. Меммінгена покладуть квіти до могили Невідомого солдата на Меморіалі Слави, що на Болдиних горах.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.