Поновлено діяльність оперативного антирейдерського аграрного штабу
27 квітня в Чернігівській обласній державній адміністрації проведено засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу нашого регіону під головуванням першого заступник голови обласної державної адміністрації Юлії Свириденко.
Метою засідання було визначити пріоритети подальшої роботи оперативного штабу, узагальнення ситуації щодо протидії рейдерству в аграрній сфері в Україні та в Чернігівській області.
Щоб не допустити зриву проведення весняно-польових робіт вирішено взяти на особливий контроль стан дотримання в області прав та законних інтересів землевласників та орендарів земельних ділянок.
У зв’язку з цим будуть оперативно реагувати на будь-які випадки порушення прав добросовісних землевласників та землекористувачів, вживати превентивних заходів протидії рейдерству.
Останні новини Чернігівщини
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression
Житель Ніжинщини, підозрюваний у вбивстві знайомого, перебуватиме під вартою 14:47
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 33-річному жителю Ніжинського району в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).