Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 05:18:16

Традиційне випробування для правоохоронців

02.07.2012   19:26

Традиційним випробуванням спроможності міліції та спеціальних служб України, Росії та Білорусі працювати злагоджено й ефективно був Міжнародний фестиваль "Дружба-2012", який, проведений останньої суботи червня біля монументу на спільному кордоні трьох слов'янських держав.

Щорічне дійство, приурочене до святкування Дня молоді, викликає неабиякий інтерес у десятків тисяч людей - молодих і не дуже, які збираються сюди не тільки з усіх куточків Чернігівської, Брянської та Гомельської областей, а навіть і з вельми віддалених від монументу Дружби населених пунктів.

Звичайно, правоохоронцям прикордонних областей довелося докласти максимум зусиль, аби не допустити прикрих несподіванок. І в той же час - зберегти сутність фестивалю дружби, яка полягає у відкритості та щирості, невимушеному спілкуванні молоді, решту часу розділеної хоч і прозорими, проте реальними кордонами.

Всі аспекти спільної діяльності міліції прикордонних областей в рамках підготовки до фестивалю було ретельно вивчено та обговорено. Керівники управлінь внутрішніх справ Чернігівщини, Брянщини й Гомельщини, а також їхні заступники в ході тристоронньої зустрічі біля підніжжя монументу Дружби, проведеної за два тижні до початку фестивалю, узгодили всі кроки щодо організації охорони громадського порядку під час масових заходів. Спільний план заходів було підписано в урочистій обстановці й узято до реалізації, як показала практика - цілком успішної.

До забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в рамках молодіжного фестивалю у Сеньківці лише Чернігівщина мусила залучити більше сотні співробітників міліції. Подібну активність виявили і колеги-правоохоронці з Брянської та Гомельської областей.

Безпосередньо в ході офіційної частини фестивалю не зареєстровано жодних, навіть дрібних інцидентів. Спокійно, чітко і злагоджено пройшли як церемонія урочистого відкриття свята за участю його почесних гостей, так і огляд обласними делегаціями "містечка майстрів". І після відбуття поважних керівників, представників регіональної політичної і ділової еліти працівники міліції аж ніяк не могли вважати свою місію повністю виконаною, бо мусили продовжувати контролювати ситуацію, підтримувати громадський порядок, не допускати виникнення серйозних конфліктів.

Той факт, що злагоджена робота працівників міліції прикордонних областей виявилась плідною, підтверджується рядками оперативного зведення УМВС в області, виданого за результатами фестивалю: суттєвих порушень громадського порядку не допущено.

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.