Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 вересня, 03:46:36

В Чернігівській області стартує громадське спостереження за виборами

02.07.2012   13:29Агенцiя

Сто короткотермінових і шість довготермінових спостерігачів будуть дивитися за законністю виборчого процесу на Чернігівщині.

Про це, 27 червня, під час прес-конференції заявив голова громадської організації Чернігівський освітній центр "Ініціатива" Павло Пущенко.
 
Спостереження буде відбуватися в рамках проекту організації під назвою "Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області".

По словам Павла Пущенка, головною метою проекту є попередження порушень виборчого законодавства шляхом проведення незалежного громадського спостереження за виборчим процесом в Чернігівській області.

Тож з липня, в центрах усіх 6 виборчих округів  Чернігівської області починають працювати довготермінові спостерігачі (ДТС): це міста Чернігів, Ніжин, Прилуки, Бахмач та Корюківка.
ДТС-ки будуть збирати інформацію по передвиборчий процес, політичну рекламу, добросовісність конкуренції, а після офіційного старту виборчої кампанії інформацію з окружних виборчих комісій.

А в самий день вибрів на  виборчих дільницях в Чернігівській області  за дотриманням законності під час голосування будуть спостерігати ще 100 короткотермінових  спостерігачів. 
Всі інформація від громадських спостерігав буде оперативно оприлюднюватися на сайті  громадської організації "Події і Коментарі" (www.pik.cn.ua) та поширюватися всім зацікавленим ЗМІ. Також інформаційним партнером є чернігівський телеканал "Дитинець".

Громадські спостерігачі заявляють, що не будуть зважати на партійність кандидата чи кількість мільйонів у нього - проект є повністю незалежний і рівно віддалений від будь-яких політичних чи фінансових груп. Фінансування здійснюється Посольством США в Україні.

Також Чернігівський освітній центр "Ініціатива" закликає всіх учасників виборчого процесу повідомляти про факти адміністративного тиску, недобросовісної конкурентці, підкупу чи інших зловживань під час виборчого процесу на електронну адресу: centre.initiative@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 83 нові випадки COVID-19

Виявлено 83 нові випадки COVID-19 18:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 вересня в області зафіксовано 83 нові випадки COVID-19.

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону 17:43

Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА з посиланням на щоквартальний моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів України.

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді?

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді? 17:20

Олег Ляшко – один із найвідданіших представників інтересів олігарха Ріната Ахметова, якого той хоче повернути до Верховної Ради.

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів 12:54

18 вересня - День звільнення нашого рідного міста від нацистських окупантів. Щороку в цей визначний день прилучани йдуть до меморіалу-скверу Вічної Слави, щоб схилити голову та вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя заради миру.

Як повернути не якісні ліки в аптеку?

Як повернути не якісні ліки в аптеку? 12:03

Під час придбання будь-яких лікарських препаратів в аптеці покупець фактично укладає договір роздрібної купівлі-продажу, а отже, в такому випадку виникають права та обов’язки, що передбачені нормами цивільного законодавства України.