Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 18:44:46

Ніжин: рішення про підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті прийнято

21.04.2018   10:03

19 квітня, у малій залі Ніжинської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету на чолі з міським головою Анатолієм Лінником.

Анатолій Валерійович розпочав засідання з приємної події - привітання голови Громадської ради, члена виконавчого комітету Дорохіна Володимира Гранлісовича квітами  з нагоди Дня народження. Він побажав імениннику міцного здоров'я, успіхів, мирного неба і продовжувати з такою ж самовідданістю служити на благо громади міста.

Потому перейшли  до розгляду питань порядку денного.

На порядок денний було винесено 4 проекти рішення, 5 рішень винесені на розгляд у робочому порядку:
1. Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту.
2. Про переоформлення особових рахунків.
3. Про постановку на квартирний облік та зняття з квартирного обліку.
4. Про погодження матеріалів судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи.
5. Про надання матеріальної допомоги.
6. Про виділення коштів на придбання  ритуального вінка.
7. Про запровадження послуги з патронату над дитиною.
8. Про виділення коштів на придбання медалі «Почесний громадянин»
9. Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 28.12.2018 №348 «Про створення та затвердження складу комісії з погодження  розміщення тимчасових споруд та  засобів пересувної дрібно-роздрібної торговельної мережі на об’єктах благоустрою».

Знову жваві обговорення викликав проект рішення" Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту". Заступник міського голови Ігор Алєксєєнко підняв питання про включення соціальних інспекторів до списку пільгового перевезення. Перший заступник міського голови Григорій Олійник додав, що дана категорія людей повинна мати посвідчення з фотографією, а також внести ці зміни у дане рішення. Міський голова Анатолій Лінник зауважив, що незважаючи на нагальну проблему з пасажирським транспортом, яка вже довго обговорюється, треба мати до кожного повагу і бути толерантними як до пасажирів, так і до перевізників, у всьому повинен бути баланс, а також нагадав, що оголошено конкурс по маршрутах № 11,12,13. Також, Григорій Олійник акцентував звернути увагу на дорожню інфраструктуру та на проблеми перевезення людей на роботу. З 12 присутніх членів виконавчого комітету 9 проголосували за даний проект, проект рішення був прийнятий.

Також обговорили проект рішення “Про запровадження послуги з патронату над дитиною”, представлений начальником відділу служби у справах дітей Рацин Наталією Борисівною, яка зазначила, що всього в Україні 27 патронатних сімей, з них  дві - у Чернігівській області. У Ніжині з’явилася двадцять восьма така сім’я,

Всі проекти рішень були прийняті членами виконавчого комітету, а більшість з них - одноголосно.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини