Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 14:23:19

Голова ДПС у Чернігівській області Валентин Осипенко: “Ми докладаємо зусиль, щоб прискорити перетворення нашого відомства з фіскального органу на сервісну службу”

02.07.2012   07:41Агенцiя

Головною метою реформ у сфері оподаткування на нинішньому етапі є зниження податкового тиску на реальний сектор економіки, спрощення дозвільних процедур, поглиблення партнерських відносин з платниками, що має позначитися на підвищенні рівня добровільної сплати податків. Працюючи в умовах модернізації податкової системи, ДПС у Чернігівській області успішно забезпечує виконання нашого головного завдання, а саме – стабільного наповнення бюджетів. Перше півріччя поточного року було для нас напруженим і водночас результативним.

Осипенко Валентин

Осипенко Валентин

Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до Державного бюджету зросли на 7 відсотків, до місцевих бюджетів – на 20 відсотків.

Зокрема, значно більше надійшло таких бюджетоформуючих податків, як податок на прибуток, акцизний податок з вітчизняних товарів, податок на додану вартість. Загалом питома вага зазначених податків сягає 70-80 відсотків у загальних обсягах надходжень.

Маю зазначити, що за підсумками 5 місяців Чернігівщина посіла п’яте місце в Україні за сумою надходження коштів до Держбюджету, що контролюються податковою службою. За підсумками півріччя ми також розраховуємо залишитися в числі лідерів серед податкових служб України.

Нині на державному рівні реалізується політика щодо переходу нашого відомства від фіскального органу до сервісної служби. Ми свідомо зменшуємо тиск на платників при проведенні контрольно-перевірочних заходів.

Завдяки новим критеріям контрольно-перевірочної роботи реально послабився тиск на малий та середній бізнес. Значно знизилася загальна кількість запланованих документальних перевірок. Так, у 2012 році порівняно з попереднім, кількість перевірок зменшилася більше, ніж наполовину.

Ми сприймаємо платників, як своїх клієнтів, які повинні отримати високоякісний сервіс. Нині на Чернігівщині створюється мережа центрів обслуговування платників податків, які працюють за принципом “єдиного вікна”.

Навіть перший досвід роботи свідчить, що з їх відкриттям відчутно зменшується витрата часу на сплату податків та подання звітності. Не приховую, що нам приємно чути схвальні відгуки платників податків.
Ми активно впроваджуємо і нові електронні сервіси та системи дистанційного обслуговування. Приміром, нещодавно у ДПІ у м.Чернігові відкрили відділення Центру сертифікації ключів електронного підпису.

Принциповим у нашій роботі є те, що запровадження нових технологій та організаційні зміни поєднує одна ідея – ставлення до платника як до рівноправного партнера. Адже ми працюємо на спільну мету – наповнення державної скарбниці та підвищення стандартів життя.

Я вдячний колективу податківців Чернігівщини, що ми працюємо на наповнення бюджетів єдиною згуртованою командою. Ми і надалі будемо робити все від нас залежне, щоб держава гарантувала людям соціальні блага і впевненість у завтрашньому дні.

Зі святом, шановні колеги! Зі святом, шановні платники податків! Міцного вам здоров’я, успіхів, подальшої плідної праці.
 

Останні новини Чернігівщини

 Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень

Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень 13:24

Протягом минулого тижня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області виявили у суб’єктів господарювання понад 100 порушень санітарного законодавства.

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини 13:18

27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської області в лісі за хутором Кікали, біля села Хаєнки, на місці, де похована родина Кондрацьких, відбулося вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну?

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну? 13:11

Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст 13:05

У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.