Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 07:07:06

Голова ДПС у Чернігівській області Валентин Осипенко: “Ми докладаємо зусиль, щоб прискорити перетворення нашого відомства з фіскального органу на сервісну службу”

02.07.2012   07:41Агенцiя

Головною метою реформ у сфері оподаткування на нинішньому етапі є зниження податкового тиску на реальний сектор економіки, спрощення дозвільних процедур, поглиблення партнерських відносин з платниками, що має позначитися на підвищенні рівня добровільної сплати податків. Працюючи в умовах модернізації податкової системи, ДПС у Чернігівській області успішно забезпечує виконання нашого головного завдання, а саме – стабільного наповнення бюджетів. Перше півріччя поточного року було для нас напруженим і водночас результативним.

Осипенко Валентин

Осипенко Валентин

Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до Державного бюджету зросли на 7 відсотків, до місцевих бюджетів – на 20 відсотків.

Зокрема, значно більше надійшло таких бюджетоформуючих податків, як податок на прибуток, акцизний податок з вітчизняних товарів, податок на додану вартість. Загалом питома вага зазначених податків сягає 70-80 відсотків у загальних обсягах надходжень.

Маю зазначити, що за підсумками 5 місяців Чернігівщина посіла п’яте місце в Україні за сумою надходження коштів до Держбюджету, що контролюються податковою службою. За підсумками півріччя ми також розраховуємо залишитися в числі лідерів серед податкових служб України.

Нині на державному рівні реалізується політика щодо переходу нашого відомства від фіскального органу до сервісної служби. Ми свідомо зменшуємо тиск на платників при проведенні контрольно-перевірочних заходів.

Завдяки новим критеріям контрольно-перевірочної роботи реально послабився тиск на малий та середній бізнес. Значно знизилася загальна кількість запланованих документальних перевірок. Так, у 2012 році порівняно з попереднім, кількість перевірок зменшилася більше, ніж наполовину.

Ми сприймаємо платників, як своїх клієнтів, які повинні отримати високоякісний сервіс. Нині на Чернігівщині створюється мережа центрів обслуговування платників податків, які працюють за принципом “єдиного вікна”.

Навіть перший досвід роботи свідчить, що з їх відкриттям відчутно зменшується витрата часу на сплату податків та подання звітності. Не приховую, що нам приємно чути схвальні відгуки платників податків.
Ми активно впроваджуємо і нові електронні сервіси та системи дистанційного обслуговування. Приміром, нещодавно у ДПІ у м.Чернігові відкрили відділення Центру сертифікації ключів електронного підпису.

Принциповим у нашій роботі є те, що запровадження нових технологій та організаційні зміни поєднує одна ідея – ставлення до платника як до рівноправного партнера. Адже ми працюємо на спільну мету – наповнення державної скарбниці та підвищення стандартів життя.

Я вдячний колективу податківців Чернігівщини, що ми працюємо на наповнення бюджетів єдиною згуртованою командою. Ми і надалі будемо робити все від нас залежне, щоб держава гарантувала людям соціальні блага і впевненість у завтрашньому дні.

Зі святом, шановні колеги! Зі святом, шановні платники податків! Міцного вам здоров’я, успіхів, подальшої плідної праці.
 

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини