Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 08:05:52

Підвищити зарплату працівників робітничих професій ЖЕКів до 4200-4500 гривень на руки доручив Чернігівський міський голова

18.04.2018   10:06

Владислав Атрошенко дав доручення відшукати можливість і підвищити заробітну плату працівникам робітничих професій ЖЕКів та інших комунальних підприємств, аби вони отримували 4200 – 4500 грн на руки.

Таке завдання він дав 17 квітня на розширеній нараді під час звіту керівника ЖЕК-13 про роботу цього підприємства.

На сьогодні працівники робочих професій ЖЕКів, зокрема, прибиральниці, отримують близько 3880 грн.Через низький рівень заробітної плати часто звільняються й кваліфіковані працівники, тому комунальні підприємства постійно мають дефіцит робітничих кадрів. Міський голова вважає за доцільне розглянути всі можливості підвищення оплати праці представникам робітничих професій - прибиральницям, слюсарям, сантехнікам, зварювальникам, трактористам та іншим - навіть, якщо це вплине на тарифи.

Начальники ЖЕКів отримали доручення надати інформацію щодо системи нарахувань заробітної платні, системи преміювання, стимулюючих чинників по заробітній платі для всіх категорій працівників робітничих професій. Крім того, управління ЖКГ має вивчити питання щодо середньої заробітної плати працівників ЖКГ по різних містах України.

Міський голова порушив і питання щодо оплати комунальних послуг у місті і закликав працівників ЖЕКів активізувати роботу з тими чернігівцями, які мають заборгованість. На його переконання, окрім вжиття заходів примусового характеру, потрібно ще й пояснювати людям, що неоплачені комунальні послуги – це невчасно отримана заробітна плата за виконану роботу такими ж жителями міста, як і вони, а також невчасно зроблені ремонти й таке інше. Всім працівникам ЖЕКів потрібно більше спілкуватися з населенням та використовувати будь-які можливі способи переконання для поліпшення платіжної дисципліни мешканців.

Особливу увагу Владислав Атрошенко приділив питанням благоустрою міста, вчасному прибиранню та вивезенню сміття. Кожне підприємство, установа, незалежно від форми власності, має відповідати за свою прилеглу територію. Для міста і його жителів не має значення, де чия зона відповідальності, чи це комунальне підприємство, чи ОСББ, чи ОБЖК, адже це міська територія.

Міський голова закликав усіх керівників підприємств та установ міста приєднатися до прибирання Чернігова в рамках проведення місячника благоустрою та взяти участь у Всеукраїнському Дні довкілля 21 квітня.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.