Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:12:49

На Чернігівщині понад 9 тисяч гектарів землі передано у власність учасникам АТО

14.04.2018   10:46Агенцiя

Від початку запровадження ініціативи щодо надання земельних ділянок у власність учасникам антитерористичної операції до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області із заявами на отримання землі звернулися понад 9 тисяч військовослужбовців.

На сьогодні більше 7 тисяч учасників АТО отримали дозволи на розроблення документації із землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею понад 9 тисяч гектарів.

Нині в області завершена процедура оформлення у власність бійців антитерористичної операції більше 4 тисяч земельних ділянок – близько 6 тисяч гектарів. Для ведення особистого селянського господарства військовослужбовці отримали майже 3 тисячі ділянок загальною площею понад 5 тисяч гектарів. Ще півтори тисячі ділянок (більше 174 гектарів) призначені для садівництва.

Найбільшу кількість земельних ділянок передано у власність учасникам АТО в Чернігівському (1332), Ніжинському (379) та Козелецькому (335) районах.

Останні новини Чернігівщини

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини