“Майбутнє будувати молоді”
30 червня під таким гаслом на кордоні трьох братніх слов’янських держав України, Білорусі та Росії біля Монументу Дружби у с. Сеньківка Городнянського району пройшов традиційний Міжнародний молодіжний фестиваль, господарем якого цього року була Республіка Білорусь.
В урочистому заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, голова Гомельського облвиконкому Володимир Дворнік, губернатор Брянської області Микола Дєнін, Патріарх Московський і Всія Русі Кирил, народні депутати України Григорій Маньковський та Михайло Чечетов, інші почесні гості.
Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив: наша молодь талановита, цілеспрямована, енергійна. Вона по праву займає лідируючі позиції у міждержавному співробітництві в галузі освіти, науки, культури, спорту.
“Сучасна молодь живе і формується у нових історичних умовах – демократизації суспільства, широкого доступу до інформації, прийняття європейських та світових життєвих стандартів. Питання освіти і зайнятості, підтримки молодіжних ініціатив, формування активної життєвої позиції – в центрі уваги органів влади. Головне – створити нашій молоді умови для її самореалізації і розвитку”, – підкреслив він.
Також керівник області назвав запорукою нинішнього і майбутнього процвітання братніх слов’янських країн гуманізм і душевну щедрість, високу духовність і доброзичливість взаємовідносин.
“Від чистого серця бажаю усім – білорусам, росіянам, українцям миру і благополуччя, нових успіхів у реалізації творчих починань і високих помислів в ім’я свого народу. Хай ініціативність, енергія, ентузіазм допомагають нашій молоді в реалізації найсміливіших планів і перспектив”, – відзначив Володимир Хоменко.
Після офіційної частини відбулося спецпогашення марки із зображенням логотипу Монументу дружби керівниками трьох прикордонних областей та перегляд святкового концерту.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.