Семінар пройшов в обстановці взаєморозуміння та поваги
Днями у приміщенні ДПІ у м. Чернігові ДПС відбувся черговий семінар для СГД юридичних та фізичних осіб, присвячений роз'ясненню положень Податкового кодексу України (з урахуванням внесених змін) з податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств, місцеві податки і збори.
Начальник відділу майнових податків та моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб розповіла присутнім основні правила нарахування ПДФО.
Також слухачів ознайомили з узагальнюючими податковими консультаціями ДПС України, наказами - податковими роз'ясненнями, які останнім часом були прийняті ДПС України стосовно податку на додану вартість, зі Спрощеною податковою декларацією, яку застосовують при нульовій ставці податку на прибуток згідно пункту 154.6 Податкового кодексу України.
Окремо були висвітлені питання щодо порядку заповнення податкових накладних та реєстрації їх в Єдиному реєстрі податкових накладних, реєстрації юридичних осіб платниками податку на додану вартість.
Обговорили переваги подання податкової звітності мережею Інтернет та про відкриття Акредитованого Центру Сертифікації Ключів, який безоплатно видає посилені сертифікати відкритих ключів та надає послуги електронного цифрового підпису.
Завершальна частина семінару відбулася у форматі конкретних запитань і відповідей та активної дискусії з учасниками семінару.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.