Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю
22 березня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Сватівською РДА в особі першого заступника, в.о. голови райдержадміністраціі Либи О.А. Сватівською районною радою в особі голови Сліпець В.В. та Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівськоі ОДА в особі директора Левочко О.В.
Меморандум покликаний шляхом запровадження культурного партнерства створити умови для повноцінноі інтеграціі Сватівського району Луганськоі області в єдиний культурно-мистецький простір Украіни; сприяти здоровому розвитку культури на територіях Сватівського району Луганськоі області та Чернігівськоі області через багатоманіття творчих ініціатив і проектів.
Сторони уклали цей Меморандум з метою налагодження співпраці, спрямованоі на досягнення єдності та розвитку держави.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.