Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 06:41:54

Чернігівська міська рада затвердила Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року

27.06.2012   07:42

26 червня Чернігівська міська рада під час пленарного засідання 22-ї сесії 6-го скликання затвердила схвалену виконавчим комітетом міської ради Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року. Для забезпечення виконання заходів, запланованих Програмою, вирішено продовжити термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства “Чернігівська ТЕЦ” з товариством з обмеженою відповідальністю фірмою “ТехНова” на 10 років.

Програмою передбачено виконання відповідних заходів для продовження паркового ресурсу основних засобів ТЕЦ, а також, підвищення економічної та енергетичної ефективності і надійності Чернігівської ТЕЦ, зменшення ступеня ризику виникнення аварійних ситуацій у системі теплопостачання та на інженерних спорудах, що підвищить якість надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов акцентував увагу на необхідності забезпечення надійної та стабільної роботи ТЕЦ у найближчій перспективі. Тож, для безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, на його переконання, необхідно продовжувати початий і реалізований на сьогодні курс на модернізацію та реконструкцію основних засобів теплоелектроцентралі.

Враховуючи клопотання управління охорони здоров’я міської ради та з метою забезпечення більш швидкого і точного виконання медико-біологічних показників пацієнтів згідно з відповідними розпорядженнями Чернігівської обласної ради міська рада надала згоду на безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у комунальну власність територіальної громади міста медичного обладнання, зокрема: фотометра фотоелектричного КФК-3, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер”, гемокоагулометра турбодинамічного CGL 2110-У, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівська міська лікарня № 3”.

Депутати розглянули та схвалили також низку інших питань, серед яких: “Про Програму реконструкції та ремонту доріг м. Чернігова на 2012 рік”, “Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки”, “Про надання дозволу на знесення будівель та споруд” та земельні питання.
 

Останні новини Чернігівщини

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм 15:35

Правоохоронці Сновського відділення поліції днями вилучили скутер «Хонда», який у вересні зник з двору місцевого жителя.

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП 14:47

19 листопада о 12:07 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилась на перехресті вулиць П'ятницької та С. Русової.

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування 14:37

Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що 22.10.2018, у вечірній час, місцевий житель, знаходячись в приміщенні кухні власної квартири, розташованої в одному з будинків по проспекту Миру у м. Чернігові, у ході розпивання спиртних напоїв зірвав з шиї свого гостя золотий ланцюжок із хрестиком загальною вартістю майже 10 тисяч гривень.

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 13:57

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за десять місяців 2019 року сплачено 8,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах 13:47

В селищі Десні військові піхотинці навчалися долати водну перешкоду на бойовій техніці, зокрема БМП-1 та БМП-2.