Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 02:43:45

Чернігівська міська рада затвердила Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року

27.06.2012   07:42

26 червня Чернігівська міська рада під час пленарного засідання 22-ї сесії 6-го скликання затвердила схвалену виконавчим комітетом міської ради Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року. Для забезпечення виконання заходів, запланованих Програмою, вирішено продовжити термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства “Чернігівська ТЕЦ” з товариством з обмеженою відповідальністю фірмою “ТехНова” на 10 років.

Програмою передбачено виконання відповідних заходів для продовження паркового ресурсу основних засобів ТЕЦ, а також, підвищення економічної та енергетичної ефективності і надійності Чернігівської ТЕЦ, зменшення ступеня ризику виникнення аварійних ситуацій у системі теплопостачання та на інженерних спорудах, що підвищить якість надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов акцентував увагу на необхідності забезпечення надійної та стабільної роботи ТЕЦ у найближчій перспективі. Тож, для безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, на його переконання, необхідно продовжувати початий і реалізований на сьогодні курс на модернізацію та реконструкцію основних засобів теплоелектроцентралі.

Враховуючи клопотання управління охорони здоров’я міської ради та з метою забезпечення більш швидкого і точного виконання медико-біологічних показників пацієнтів згідно з відповідними розпорядженнями Чернігівської обласної ради міська рада надала згоду на безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у комунальну власність територіальної громади міста медичного обладнання, зокрема: фотометра фотоелектричного КФК-3, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер”, гемокоагулометра турбодинамічного CGL 2110-У, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівська міська лікарня № 3”.

Депутати розглянули та схвалили також низку інших питань, серед яких: “Про Програму реконструкції та ремонту доріг м. Чернігова на 2012 рік”, “Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки”, “Про надання дозволу на знесення будівель та споруд” та земельні питання.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини