Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 03:04:56

Чернігівська міська рада затвердила Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року

27.06.2012   07:42

26 червня Чернігівська міська рада під час пленарного засідання 22-ї сесії 6-го скликання затвердила схвалену виконавчим комітетом міської ради Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року. Для забезпечення виконання заходів, запланованих Програмою, вирішено продовжити термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства “Чернігівська ТЕЦ” з товариством з обмеженою відповідальністю фірмою “ТехНова” на 10 років.

Програмою передбачено виконання відповідних заходів для продовження паркового ресурсу основних засобів ТЕЦ, а також, підвищення економічної та енергетичної ефективності і надійності Чернігівської ТЕЦ, зменшення ступеня ризику виникнення аварійних ситуацій у системі теплопостачання та на інженерних спорудах, що підвищить якість надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов акцентував увагу на необхідності забезпечення надійної та стабільної роботи ТЕЦ у найближчій перспективі. Тож, для безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, на його переконання, необхідно продовжувати початий і реалізований на сьогодні курс на модернізацію та реконструкцію основних засобів теплоелектроцентралі.

Враховуючи клопотання управління охорони здоров’я міської ради та з метою забезпечення більш швидкого і точного виконання медико-біологічних показників пацієнтів згідно з відповідними розпорядженнями Чернігівської обласної ради міська рада надала згоду на безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у комунальну власність територіальної громади міста медичного обладнання, зокрема: фотометра фотоелектричного КФК-3, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер”, гемокоагулометра турбодинамічного CGL 2110-У, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівська міська лікарня № 3”.

Депутати розглянули та схвалили також низку інших питань, серед яких: “Про Програму реконструкції та ремонту доріг м. Чернігова на 2012 рік”, “Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки”, “Про надання дозволу на знесення будівель та споруд” та земельні питання.
 

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.