Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 14:08:34

Погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного 29-ї сесії Чернігівської міськради

20.03.2018   08:23

19 березня погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять дев’ятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.

Для розгляду депутатам міської ради пропонуються 29 питань, підготовлених структурними підрозділами міськради. Про це на початку засідання повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Серед них: затвердження змін до Програми підтримки громадських організацій міста, до Програми управління комунальним майном територіальної громади та до Положення про громадський бюджет (бюджет участі).

Крім того, депутати міської ради розглядатимуть питання про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки у м. Чернігові та про погодження Інвестиційної програми ПАТ «Облтеплокомуненерго» на 2018 рік.

Присутній на засіданні погоджувальної ради представник ЧМГО «Добровольці» Сергій Гривко запропонував додатково внести на розгляд сесії Чернігівської міської ради питання щодо звернення до керівництва країни на тему значного ураження шкідниками-короїдами соснових лісів Чернігівщини.

Міський голова зазначив, що логічніше було б це звернення направити не до Президента України, Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України, а до Міністерства екології та природних ресурсів України.

- По суті - я не заперечую, але у мене прохання, щоб ми чітко визначилися з тим, про що саме ми просимо. Тобто, щоб змістовна частина цієї пропозиції була чітко юридично прописана, - сказав Владислав Атрошенко та дав доручення опрацювати це питання на засіданнях постійних комісій міської ради.

Засідання постійних комісій, на яких депутатами будуть опрацьовуватися всі питання, що виносяться на сесію, проходитимуть упродовж цього тижня.

Пленарне засідання 29-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання відбудеться 29 березня о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням міського голови, порядком денним та графіком засідань постійних депутатських комісій можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи" та «Актуально». Проекти рішення міської ради опубліковані у рубриці «Публічна інформація».

 
Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини