Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 17:07:23

Хто у Чернігові поблизу міськради воду каламутив?

26.06.2012   18:05Агенцiя

На тлі сірої дощової погоди події у сесійній залі Чернігівської міської ради виявилися навдивовижу яскравими. Почати хоча б того, що ще до старту 22-ї сесії 6-го скликання вхід до міської ради був заблокований з усіх боків.

Серед тих, хто хотів і сам пройти і однопартійців разом з городянами провести виявився народний депутат України прилучанин Валерій Дубіль. При цьому він активно розмахував депутатським посвідченням. На цю депутатську недоторканність знайшлася інша - народний депутат України Сергій Андрос. Він пропускав Валерія Дубіля усередину, але без натовпу. Той апелював: мовляв, ні без людей не можна. Адже разом з ним були ті чернігівці, які живуть по вул. Бєлова, П'ятницькій, Войкова, тобто там, де останнім часом у місцевих жителів виникали гучні конфлікти із забудовниками.

Але чи всі вони "мешканці"? Бо щодо вірогідності цієї інформації Черніговом чутки ширяться: мовляв, а чи не провокація цей мітинг поблизу міськради? Адже напередодні сесії соцмережами блукав відчайдушний заклик про пошук масовки, якій пропонувалося "26-го червня за 30 грн постояти з 9-ї до 12-ї біля муз.фонтану". Причому, якщо новоявлені "промоутери" приводили б з собою друзів, то "чем больше, тем лучше". 

А поки депутати з "Батьківщини" та масовка з'ясовували стосунки просто біля дверей міськради - розпочалася сесія. Кворуму вистачало: у сесійній залі зареєструвалося 38 народних обранців. Десь під час розгляду 15-го питання Валерію Дубілю та його свиті врешті-решт вдалося дістатися президії. Народний депутат не став чекати, коли депутати нададуть йому слова і гучно обурився, що до сесійної зали не пустили "мешканців". Між ним та міським головою виникла словесна дуель. "Бютівець" кричав, що він захищає ігрові майданчики, які міська влада буцім-то лишила напризволяще (ще на початку сесії міський голова звернувся до депутатів із проханням відмінити рішення про забудову по вул. Бєлова- прим.авт). Жодні заклики депутатів міської ради про те, що новоприбулі порушують роботу сесії не втихомирили їхнього запалу. Покричавши кілька хвилин прилуцький нардеп разом із частиною міської фракції "Батьківщини" залишив залу.

Міський голова Олександр Соколов прокоментував цей демарш так: "Ми пережили і монголо-татарську навалу, переживемо і це. Зрозуміло, що враховуючи час і політичні процеси нам далі буде ще складніше. Я можу сказати лише одне: "Мы по прилуцким понятиям жить не будем". Ми будемо жити по законам України і по нашому статуту територіальному чернігівської громади. Не треба нам різних заїжджих візитерів, які будуть нас вчити. Тут вистачить і досвіду, і розуміння. Не треба до нашої любові додавати ненависті".

Решта сесії пройшла швидко і зовсім нецікаво. Так, депутати розглянули 24 питання порядку денного ще до обіду, тож потреба у перерві просто відпала.


Замість підсумку

До усього вище сказаного можна додати лише одне: вочевидь Валерій Дубіль знову дуже хоче потрапити до Верховної Ради. Нині він йде по 205-му виборчому округу. Та у своїх прагненнях прилуцький бізнесмен не досить ретельно добирає інструменти, інакше б знав, що тема дитячих майданчиків вже давно затерта до дірок. І ніким іншим, як Миколою Рудьковським, який колись саме на цьому і будував свою передвиборчу кампанію. До речі, а де екс-міністр зараз? Відповідаємо: знову балотується. Але вже не в Чернігові, а в Прилуках. Там, де колись починав свою бізнесову кар'єру Валерій Дубіль.

PR

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності 14:20

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла під час засідання 28 вересня, передає «Закон і Бізнес».

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права 14:17

25 жовтня на Чернігівщині відбудуться місцеві вибори та довибори народного депутата на окрузі №208. Прийти на дільницю ви маєте з паспортом громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини