Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 15:32:20

У Чернігівській міськраді вимушено посилили заходи безпеки

26.06.2012   16:22Агенцiя

У Чернігівській міській раді під час проведення чергової сесії вимушено посилили заходи безпеки. Про це повідомив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров.

За його словами, причиною таких дій став незрозумілий ажіотаж навколо питань, які навіть не виносилися на розгляд чергової сесії, а також поширення у соціальних мережах інформації про плату за участь у пікетуванні міської ради. Представники окремих політичних сил намагалися завести людей у приміщення міської ради, спровокувати конфлікт, тому правоохоронці вдалися до додаткових заходів режиму і безпеки.

"Згідно з чинним законодавством, мешканці міста мають право брати участь у засіданні сесії. Але для цього існує певний порядок – громадянин пише заяву, яку розглядають депутати, і дають дозвіл. Разом з тим, приміщення сесійного залу не може вмістити всіх охочих", - пояснив С.Віхров.

Міський голова Олександр Соколов назвав штовханину у дверях міської ради політичним шоу та провокацією. Він зауважив, що напередодні виборів багато питань політизуються і подаються однобічно з метою отримання політичних дивідендів.

"Усі чернігівці, питання яких розглядалися на сесії, потрапили на її засідання", - наголосив міський голова.

http://www.chernigiv-rada.gov.ua//news/view/4669

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».