Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:26:04

У Чернігівській міськраді вимушено посилили заходи безпеки

26.06.2012   16:22Агенцiя

У Чернігівській міській раді під час проведення чергової сесії вимушено посилили заходи безпеки. Про це повідомив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров.

За його словами, причиною таких дій став незрозумілий ажіотаж навколо питань, які навіть не виносилися на розгляд чергової сесії, а також поширення у соціальних мережах інформації про плату за участь у пікетуванні міської ради. Представники окремих політичних сил намагалися завести людей у приміщення міської ради, спровокувати конфлікт, тому правоохоронці вдалися до додаткових заходів режиму і безпеки.

"Згідно з чинним законодавством, мешканці міста мають право брати участь у засіданні сесії. Але для цього існує певний порядок – громадянин пише заяву, яку розглядають депутати, і дають дозвіл. Разом з тим, приміщення сесійного залу не може вмістити всіх охочих", - пояснив С.Віхров.

Міський голова Олександр Соколов назвав штовханину у дверях міської ради політичним шоу та провокацією. Він зауважив, що напередодні виборів багато питань політизуються і подаються однобічно з метою отримання політичних дивідендів.

"Усі чернігівці, питання яких розглядалися на сесії, потрапили на її засідання", - наголосив міський голова.

http://www.chernigiv-rada.gov.ua//news/view/4669

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).