Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 08:06:17

Чернігівців, постраждалих від вибуху газу, звільнили від оподаткування

26.06.2012   15:26

Благодійну допомогу, які отримали мешканці квартир, постраждалі від вибуху газу у житловому будинку по вул. 50 років ВЛКСМ, 36, звільнили від оподаткування. Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

"З метою не включення до оподаткованого доходу благодійної допомоги, що надається платникам податку, постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації, виконком Чернігівської міської ради вирішив затвердити граничні суми благодійної допомоги постраждалим", - сказано у рішенні виконкому.

Як пояснив заступник міського голови – начальник фінансового управління Віктор Бистров, до граничних сум, звільнених від оподаткування, включено кошти на відшкодування збитків втраченого житла, кошти з благодійного рахунку фонду "Рідний Чернігів", а також будь-яку отриману допомогу з підприємств, установ та організацій.

"Ми передбачили деякі кошти понад пораховані суми, аби у цій ситуації чернігівці мали змогу отримувати допомогу з інших джерел фінансування", - уточнив В.Бистров.

Ініціативна група мешканців постраждалого будинку також вимагає розділити кошти з благодійного рахунку фонду "Рідний Чернігів", куди надійшло майже 600 тис. грн. Мешканців двох під'їздів будинку №36 по вул. 50 років ВЛКСМ вирішили розділити кошти між усіма постраждалими квартирами порівну (приблизно по 20 тис. грн). Мешканці квартири, де загинула жінка, згідно з колективним рішенням, отримають дві частки. Найближчим часом постраждалі чернігівці отримають по 10 тис. грн., решту – після вирішення усіх питань з відшкодуванням збитків від держави.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.